Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mennyire gáz ha...

Szerintetek mennyire gáz ha ennyi "bajszom" van 16/L létemre? (mint az alábbi linken)

Figyelt kérdés
Pontosan így néz ki és lehet hogy itt rá photoshoppolták de szerintetek mot csináljak vele? Szívem szerint így hagynám mert nem akarom hohy megerősödjön..de ha gáz akkor mit ajánlottol amitől tényleg nem lesz borostás és nem erősödik meg? lehet nem jó a link mert telefonról írom: [link]

2016. júl. 9. 21:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért!
2016. júl. 9. 21:37
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem jó a link.

Ne borotváld, gyantázd, szemöldökkiszedővel szedd ki vagy lézeres kezeléssel szedesd ki.

2016. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

[link]



Így sem jó?

2016. júl. 9. 21:43
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Nálam jó volt az első link is. Egyáltalán nem gáz,de ha zavar,kozmetikussal gyantáztasd,szerintem attól nem erősödik.
2016. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát éppen hogy engem nem zavar és ha nem nagyon gáz akkor nem szeretném kiszedetni. 😓
2016. júl. 9. 21:48
 6/15 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha meglátnál egy lányt így( nyilván csak közelről látszik) nem szólnád meg érte?
2016. júl. 9. 21:49
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

Engem zavart mindig is, egyszer volt egy lány ilyennel, amikor megcsókoltam éreztem ahogy a bajsza simogatja a számat, na azzal a lendülettel elment a kedvem az egésztől:'D


Szóval gáznak nem gáz mindaddig ameddig nem próbálsz bármi kapcsolatot létesíteni valakivel

2016. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyantáztasd le, nem fog megerősödni.
2016. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

Nálam kizáró dolog az ilyen bajusz, még a szexkapcsolatra is.


Maximum egy éjszakára, azt is csak úgy ha nem látnak meg vele világosban.


Nem tudom a többiek hogy gondolkodnak a témában, de nálam még az "enyhén" szőrös alkar is kizáró ok teljes mértékben.

De ez szubjektív vélemény, biztos sok igénytelen pasi észre se venné, nem törődne vele és elfogadna így

Ha nem nézel ki rosszul, akkor a kinézeted kompenzálná a dolgot és azért nem vennének tudomást róla az igénytelenebb férfiak.

2016. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte véleményeket akkor asszem jobban teszem ha elmegyek valami kozmetikushoz!😊
2016. júl. 9. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!