Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Foog....

Mi lehet a bajom? Foog. Gátlót szedek, mégis megjön az alatt az idő alatt.

Figyelt kérdés
Már egy 4-5 hónapja 1héttel előbb elkezd jönni a havim, de ez csak 1-2csepp volt eddig. Nem érdekelt, mert tényleg csak cseppek voltak. Nem kellett betét v tampon. Fogi gátlót szedek már régóta, és mikor még 7szem van h be vegyem már akkor egy picit megvan.Most viszont az első 7szem bevétele után megjött, betétet kell használnom. Pedig még 9 napi gyógyszert be kellene venni és csak utána kellene h megjöjjön. Most miért van ez? Tudja vki?
2010. ápr. 15. 12:31
 1/3 anonim válasza:
Nekem ez akkor volt, amikor petefészek gyulladásom volt. Eleinte nekem is csak 1-2 csepp jött. Aztán mindig egyre több. Utána már a hasam is nagyon fájt, és erősebb volt a vérzés. Elmentem nőgyógyászhoz, és akkor tudtam csak meg hogy petefészek gyulladásom volt. "Enyhén" kaptam el, de mivel nem kezeltem ki, így begyulladt mindenem. Az orvos szerint ezért lehetett, hogy sokkal előbb menstruáltam, mint kellett volna. Kaptam gyógyszert és a betegség elmúlásával visszaállt minden. De másik fog. gátlót is kaptam. Mondjuk azt nem tudom, hogy miért.Nem ártana elmenni dokihoz, egyáltalán nem biztos, hogy te is fölfáztál, de jobb azért ha az orvos mondja meg mi bajod van. Azóta én elég sűrűn fölfázok, úgyhogy vigyázni kell ezzel.
2010. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:)


Mondjuk ez azóta van , h újból elkezdtem szedni a bogyót, szeptember óta. Közben novemberben volt vesemedence gyulladásom, amit 2hét után tudtam meg h mi bajom, mert csak többször mentem wc-re és úgy voltam majd ki kezelem magam.

Hát nem sikerült akkor, mert 2hét után fájt az oldalam és lázas is voltam akkor, semmi nem vitte le a 40fokos lázamat több napig. 2hét kellett mire rendbe jöttem akkor, pedig aztán én nem járkálok télen se nyáron se lengén h kint legyen a derekam,hosszú kabátom volt.

2010. ápr. 15. 12:55
 3/3 anonim válasza:
Sajnos nagyon könnyen visszajöhet a betegség, ha egyszer már elkaptad. Mondom, nekem is újra és újra kiújul, ha csak egy fél másodpercre lelépek a hideg kőre. Lehetséges, hogy újra beteg vagy, csak még nem olyan szinten, hogy fájdalmaid legyenek. Szerintem minél előbb menj el dokihoz, biztos ami biztos. Remélhetőleg csak egy másik gyógyszer kell neked. Remélem nem vagy újra beteg, az elég kellemetlen tud lenni. És szívesen segítek máskor is!:) Majd írj, hogy mit mondott a doki. Remélem nincs komoly baj!
2010. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!