Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Vki lécci mondana nekem Szegeden egy olyan nőgyógyászt aki fiatalokat is megnézne?

Gondolkoztam a vasas pál utcai rendelőn.Ha vki tud akk mondana ott egy dokit?Sűrgős lenne.Előre is köszi.

16/L

2010. ápr. 15. 16:22  Privát üzenet  

A válaszok
Miért,nem mindenhol nézik meg a fiatalabbakat is ? :O

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2010. ápr. 15. 16:23 Privát üzenet
???

A válaszíró 31%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2010. ápr. 15. 16:23 Privát üzenet
mindegyik megnéz minden korú beteget....amúgy inkább menj el és nézd meg melyik szimpatikus, mivel egy nőgyógyászati vizsgálat amúgy is elég kellemetlen, nem lenne baj, ha legalább olyan doki lenne, akiben megbízol és szimpatikus

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2010. ápr. 15. 16:49 Privát üzenet
Mennyire fiatalokat? Gyereknőgyógyászra gondolsz? Hány éves vagy?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2010. ápr. 15. 16:53 Privát üzenet
Ja, most látom, hogy 16, akkor mehetsz a felnőtt rendelésre, egyik nőgyógyász sem szakosodott az öregasszonyokra.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2010. ápr. 15. 16:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak úgy tudom h 18 éven aluli lányoknak nem lehet akárkihez menni.Van is ilyen orvos aki nem vizsgál meg.

# 6/9Időpont 2010. ápr. 15. 18:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ilyen tini ambulanciára gondolok kb.Mert nekem ezt ajánlották és úgy tom h tényleg nem mehetek még akrkihez

# 7/9Időpont 2010. ápr. 15. 18:02 Privát üzenet
Dr. Nyirati Ildikó. Ő úgy tudom foglalkozik kifejezetten tinikkel is. Magánrendelése van a Medicenterben, "sima" pedig a MÁV kórházban. Ha google-ba beírod a nevét, kiadja az oldalát. Szerintem nagyon kedves, én meg voltam vele elégedve. Bár én idősebb vagyok nálad egy kicsivel, és nem vagyok már szűz:)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2010. ápr. 15. 19:47 Privát üzenet
Van tiniambulancia, de oda NE MENJ SZERINTEM!!!!!!!!!!!!! Dr. Varga Tóth Andrea van és NAGYON BUNKÓÓÓÓÓÓ félvállról vesz mindent, flegma és futószalagosan vizsgál meg. Szóval tiniambulanciára nem menj.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2011. ápr. 15. 21:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Belvárosi Sztk-ban (5. ker) melyik nőgyógyászt ajánlanátok?
Ajánlanátok jó nőgyógyászt Pesten?
Ajánlanátok megbízható, nem túl drága magán nőgyógyászt Budapest III. kerületében?
Nagykanizsán melyik nögyógyászt ajánljátok és miért?
15 éves, eléggé fejlett lány vagyok, de még nem menstruálok. Legutoljára június 21. én menstruáltam és azóta semmi. Ideje lenne meglátogatni egy nőgyógyászt?
Dr. Szabó Gábor rendel még a szigetszentmiklósi (gyártelepi) rendelőintézetben? Vagy ajánlanátok onnan másik megbízható nőgyógyászt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!