Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vki lécci mondana nekem...

Vki lécci mondana nekem Szegeden egy olyan nőgyógyászt aki fiatalokat is megnézne?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam a vasas pál utcai rendelőn.Ha vki tud akk mondana ott egy dokit?Sűrgős lenne.Előre is köszi.


16/L


2010. ápr. 15. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért,nem mindenhol nézik meg a fiatalabbakat is ? :O
2010. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
???
2010. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mindegyik megnéz minden korú beteget....amúgy inkább menj el és nézd meg melyik szimpatikus, mivel egy nőgyógyászati vizsgálat amúgy is elég kellemetlen, nem lenne baj, ha legalább olyan doki lenne, akiben megbízol és szimpatikus
2010. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyire fiatalokat? Gyereknőgyógyászra gondolsz? Hány éves vagy?
2010. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, hogy 16, akkor mehetsz a felnőtt rendelésre, egyik nőgyógyász sem szakosodott az öregasszonyokra.
2010. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak úgy tudom h 18 éven aluli lányoknak nem lehet akárkihez menni.Van is ilyen orvos aki nem vizsgál meg.
2010. ápr. 15. 18:00
 7/9 A kérdező kommentje:
Ilyen tini ambulanciára gondolok kb.Mert nekem ezt ajánlották és úgy tom h tényleg nem mehetek még akrkihez
2010. ápr. 15. 18:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Dr. Nyirati Ildikó. Ő úgy tudom foglalkozik kifejezetten tinikkel is. Magánrendelése van a Medicenterben, "sima" pedig a MÁV kórházban. Ha google-ba beírod a nevét, kiadja az oldalát. Szerintem nagyon kedves, én meg voltam vele elégedve. Bár én idősebb vagyok nálad egy kicsivel, és nem vagyok már szűz:)
2010. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van tiniambulancia, de oda NE MENJ SZERINTEM!!!!!!!!!!!!! Dr. Varga Tóth Andrea van és NAGYON BUNKÓÓÓÓÓÓ félvállról vesz mindent, flegma és futószalagosan vizsgál meg. Szóval tiniambulanciára nem menj.
2011. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!