Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a striákat?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és a combjaim belseje már több mint fél éve tele van lilás csíkokkal. Nem mondanám kövérnek magam, csak a combjaim vastagodtak meg az utóbbi időszakban; a striák is ekkor jelentek meg, és már-már a fenekem felé is kezdenek megjelenni. Orvosnál még nem voltam vele, nem is vettem úgy komolyan... de most, nyáron nem is merek igazán rövidnadrágot felvenni, egyszerűen undorítónak érzem magam. Olvastam itt-ott, hogy eltüntetni nem lehet... De nincs mégis valami megoldás? :(
2016. júl. 12. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs, de rengeteg embernek van, ne aggódj, nincs mit rajta szégyelni.
2016. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
SEHOGY!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egész lábam ilyen. A gyors hízás okozza. Én sem vagyok kövér de az elmúlt pár hónapban túl gyorsan szedtem a kilókat. Megoldás hogy lefogysz és megpróbálod bőr regeneráló krémekkel helyrehozni. De biztos módszer nincs. Az előzőt én is csak valahol hallottam.
2016. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg a mellem striás, ha felveszek egy trikót látszik. Nem tudsz vele mit csinálni, majd kifehéredik.
2016. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom hogy aktuális e még, de lehet kapni olyan krémet, amitől ilyen fehéres, ezüstös színük lesz. Így kevésbé feltűnő.
2016. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!