Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A striákat mivel lehet eltünte...

Love1999 kérdése:

A striákat mivel lehet eltüntetni? Otthoni krémekkel? . Nemtudom semmivel sem. és nagyon ciki mert most is majd megyünk strandra és nagyon látszódik:s nármális válaszokat lécci

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Olívaolaj: A-, E- és F-vitamin tartalma Jelentős. A terhesség során kialakuló striák ellen bármelyik olaj rendkívül jó, de ha már csíkos pocakkal rendelkezünk, akkor az olívaolaj a legjobb azok halványítására.

Jojobaolaj: Sok vitamint tartalmaz, kitűnő hidratáló, tápláló. Lágyítja és selymesíti a bőrt.

Lenmagolaj: jelentős E-vitamin tartalma miatt hegek, terhességi kezelésére rendkívül jó.

Búzacsíraolaj: magas az E-vitamin tartalma. Száraz, repedezett bőrre ajánlott a használata.

Avokádóolaj: Magas A- és E-vitamin tartalma miatt kiválóan alkalmas a striák kezelésére

A szőlő rengeteg hasznos anyagot tartalmaz: a szőlőmag olaj,

jojoba olaj valamint A, E, B5 vitaminoknak köszönhetően, javítják a bőr regeneráló képességét, természetes struktúráját. Biztosítják a bőr számára szükséges nedvességet, lipideket, így hosszú távú hidratáltságot biztosítanak. Segítik az anyagcserét és antioxidáns hatásúak.

2013. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vannak stria elleni krémek. Én is hasonló gondokkal küzdöttem. a mindennonek.hu-ról rendeltem stria elleni krémet van ami arra való, hogy megelőzze a kialakulást, van ami arra, hogy a meglévőeket eltüntesse. Én az utóbbit használtam ezt reconstriának hívják. Nekem bevált, már nagyon halványan látszódnak cska és azok is csak közelről...
2013. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
eltüntetni telejsen sehogy mivel a bőrben lévő rostog megszakadtak, ez sosem lesz már olyan mitn elötte, viszotn az hogy miylen mély az változó. Halványitani lehet csak és ha amugy is enyhe volt akkor alig látható lehet, de teljesen eltünni nem fog soha.
2013. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2013. jún. 29. 11:58
 5/5 anonim válasza:
A krémek elég megosztóak, van akinek beválik, van akinek nem. Eltüntetni, ahogy előttem írták nem lehet teljesen. Egyébként ma már vannak kezelések(lézeres,hámlasztás) amikkel jó eredményeket lehet elérni, csak az áruk húzós..
2013. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!