Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez az első menstruációm lehet?

Ez az első menstruációm lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap kicsit fájt a hasam este es ma reggel barna foltok voltak a bugyimban ami biztosan valami vér féleség. És a legnagyobb bajom h nem tudom h hogyan mondjam ezt anyukámnak mert olyan kínos vagy nem is tudom. Tudtok segíteni? 14/L

2016. júl. 13. 13:22
 1/6 anonim válasza:

Sziaa:)

Szerintem igen..Én is igy voltam vele,kellemetlen volt eléállni,h hallod,anyu,megjött:D De sikerülni fog..hajrá;)

2016. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nálad 1000x jobb a helyzet...:D amúgy megkérded h veszel nekem betétet? vagy adzs betétre pénzt? ezek ilyen célozgatósak, ha kínos neked, ebből is megérti. :)


én ültem a slozin 10 évesen és ordibálom anyámnak sz@rás közben h elvéreztem...2 fiútesóm van...mindent hallottak...apu is hallotta...aztán nem volt itthon betét csak vatta és tampon...apu ment el betétért...kínos volt...:D 16/L

2016. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úff az nem lehett jó! Amugy koszi
2016. júl. 13. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nekem megjött, épp egyedül voltam itthon, aztán hallottam hogy valaki jön be a házba, gondoltam anyu mert délután 4 után voltunk már, szóval kiüvöltöttem a wc-ből: "Anyaaaa megjött." Erre apu válaszolt: Örülök meg minden de ezzel nem tudok mit kezdeni!

Szóval nagyon gáz volt:D

19\l

2016. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A nagyimnál voltunk és út közbe nagyon fájt már a alhasam és a derekam is(kocsival mentünk).Elmentem wc-re.Barna foltok voltak a bugyimban.Számitottam rá hogy meg fog jönni, de azért nagyon meg ijedtem.Amikor a nagyim kiment, akkor mondtam anyának, és hazamentünk, vett betétet, és ennyi.Nyugodtan mondd meg anyudnak, hogy megjött, ő is volt ilyen helyzetben,teljesen normális.
2016. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi kellemetlen, sőt! Nem is értem, miért kell ezen izgulni. Én iskolába voltam mikor megjött, legelső dolgom volt, hogy örömködve hívtam fel anyut. Apunak is rögtön elmondtam otthon. Ez a világ legtermészetesebb dolga. Olyan furcsa családi kapcsolatok vannak manapság.
2016. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!