Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem megy fel, lehet...

Miért nem megy fel, lehet nagyon szűk vagyok?

Figyelt kérdés
Vettem mini tampont, mert megyünk nyaralni és pont ilyenkor kell megjonnie... Megpróbáltam felhelyezni többször is de nem ment, mert nagyon fáj. Kb 1-2 centi megy be aztan mar nagyon csípő érzést érzek. Lehet azert mert még szűz vagyok? Tükörrel is próbáltam, és hát elég pici lyukacskát láttam, szóval ez azt jelenti, hogy nagyon szűk vagyok? 15/L

2016. júl. 13. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha még soha nem használtál-akkor akkor próbálkozz amikor már megjött (rendesen!) mert akkor könnyebben felcsúszik-de még így is rá kell jönnöd a "technikájára". próbáld majd úgy hogy az egyik lábad felrakod a wc ülőkére,és enyhén hátra nyomd.akkor van bent jól ha ülés,mozgás közben sem érzed
2016. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbálkozz vele míg meg nem jött, csak felsérted a nyálkahártyát.
2016. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már elég erős a vérzésem, azért is próbáltam ki ma. Már minden mozdulatot megpróbáltam, de sajnos nem birom felrakni, mert nagyon fáj. Lehet akkor inkább hanyagolom és csak napozni fogok...
2016. júl. 13. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Valoszinű az is gond lehet hogy nem lazitod el magad miközben felhelyezed.azert ne add fel..
2016. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!