Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért megy be a feleségemnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy be a feleségemnek olyan nehezen a micsodám, túl szűk lehet találkozott már valaki ilyennel?

Figyelt kérdés
Évek óta együtt vagyunk, de olyan nehezen megy be. Pedig kielégült az előjátékon az elmondása szerint.

2016. ápr. 27. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Igen. Utólag megtudtam,szeretője volt,és ez miatt
2016. ápr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy megcsal.
2016. ápr. 27. 19:33
 3/14 anonim válasza:
23%
Akkor ne hidd. Csak ne is kérdezz.
2016. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Eddig is nehezen ment be? "elmondása szerint kielégült" az azt jelenti, hogy neked fogalmad sincs, csak az alapján tudod, hogy ő mondja? mégis mire figyelsz közben, ha nem rá?
2016. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mindig is nehezen ment be. Élvezi is a szexet.
2016. ápr. 27. 20:51
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van 1. vastag a farkad :D ami nem baj én is találkoztam ilyen pasival olyan vastag volt neki, hogy nem ment csak úgy be, rendessen dolgozni kellett rajta, hogy bemenjen

a másik lehetőség ha kicsit görbül a farkad, ilyennel is találkoztam akinek vékony volt de görbe így fájdalmasabb a bemenet főleg ha tudja a nő és rástresszel ,hogy úristen fájni fog megint

Kicsit kézzel csináld neki mielőtt beteszed hiába megy el csiklóval az nem használ erre.

2016. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
Van pasija,biztos.ismerős az eset.
2016. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? Örülj neki!

A párom imádja, hogy minden milliméterért meg kell küzdenie, aztán jó szoros a hüvelyem.

Én genetikailag vagyok szűk, mindig is ilyen voltam és eddig minden partnerem értékelte.

Óvatosan, finoman kell közelíteni, nem durr bele módon, és akkor mindkét fél számára nagyon élvezetes.


(A hüvely néhány másodperc után vissza tud szűkülni, még ha az előjáték során fel is izgul, ki is tágul. Nálunk egy sima pózváltás után kezdődik elölről az egész behatolási procedúra.)

2016. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ő is genetikailag szűk és a fallosz meg ferde és a kettő együtt ezt okozza?
2016. ápr. 28. 16:46
 10/14 A kérdező kommentje:
De zavar hogy nehezen megy be és mire bent van addig már elmúlik az izgalom.
2016. ápr. 28. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!