Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedves Válaszadók, női kérdéss...

Kedves Válaszadók, női kérdéssel fordulok hozzátok (mondjuk a kategóriából sejthető. ) Pénteken lesz 2 hete, hogy elfelejtettem bevenni egy fogamzásgátlót. Az adott napon volt aktus. Terhesség? Ötletek?

Figyelt kérdés
A többi tabit rendesen bevettem. Múlt héten kedden volt aktuális a menstruációm, ami kerek egy napig tartott. Hirtelen erősséggel, de éjjeli elmúlással. Másnap már nyoma sem volt. Most vasárnap óta (amikorra el kellett, hogy múljanak a piros betűs napok) hányingerem van. Nem reggel, egész nap. Hullámokban. Hétfőn szédültem, meleg is volt, enni nem tudtam a hányingertől. Teszteltem,2-t hétvégén, egyet pedig ma, azaz a legutóbbi esedékes (de nem teljes) menstruáció után egy héttel. Mind3 negatív lett. Ma már a hasam is fáj, a hányinger mellé, a bal oldalon alul szúró, de elviselhető fájdalmat érzek. Ötlet? Mindenképpen el akarok menni az orvoshoz, csak hülyén dolgozom a héten. és a várakozás meg a monoton munka alatti agyalás csak beteggé tesz. Ezért bekérdezek itt, hátha van ötletetek. Annyi plusz infó még, hogy március végén HPV miatt (egy éve folyamatosan PIII) méhnyak konizációm volt, laposan, a lehetséges minimálisat távolították csak el. mosolygósfej, mert azt kérte az oldal, hogy ne tegyek szmájliiit.
2016. júl. 13. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Korai a teszt.

Állandó partnered van, aki már bevált higiéniailag és szűrésen is tuti volt?

Nekem ez májgyulladás volt szinte ugyanevvel a tünettel, amit szexuális úton kaptam.

2016. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


3 éve ő a párom, csak vele van nemi kapcsolatom. Neki pedig csak velem.

Milyen szűrésre gondolsz?

Higiéniailag teljesen rendben van. (minden pisi után is tisztálkodik, más után meg főleg :) )

2016. júl. 13. 19:24
 3/16 anonim ***** válasza:
Ugyan miből gondolod, hogy ő csak veled fekszik le?
2016. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

2: Teljeskörű STD-szűrésre.

De ha 3 éve együtt vagytok, valószínűtlen, hogy most kaptál volna el tőle STD-t.

De attól még másfajta (nem szexuálisan terjedő) fertőző betegség lehet. Neki nincs hasonló tünete?

2016. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"március végén HPV miatt (egy éve folyamatosan PIII) méhnyak konizációm volt,"


A HPV is STD, tehát a párodtól kaptad.

Szóval nem volt szűrésen, mielőtt elkezdtétek a nemi életet, és neki korábban volt más partnere már.

2016. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem gondolom,hanem tudom. :) De erről nem áll szándékomban senkit meggyőzni! Sajnálom, ha neked rossz tapasztalataid vannak. Mi épp az esküvőre készülünk.



Nem volt hasonló teszten. Neki nincsenek panaszai. Nekem is most lettek, a kimaradt menstruáció után.

2016. júl. 13. 19:36
 7/16 anonim ***** válasza:

Csaknem 24/24-et együtt vagytok? :D Tudja... :D


A kis naív :)) Reméljük jól csinálja és nem fogsz koppanni.

2016. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

7: Hát ha most a 2. fertőzést kapta tőle, akkor már koppant.

De még nem tudjuk, viszont 1-et már biztosan kapott, ami miatt meg kellett csonkítani :/ .

2016. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Előtte is volt 2 párom, sőt nekik és voltak korábbi párjaik, és a HPV évekig (!!!) is lappang. Így nem biztos,hogy a jelenlegi páromtól kaptam el. Aki bőven kiérdemelte a bizalmamat. Tényleg sajnálom,ha más tapasztalataitok vannak.

Köszönöm a kedves válaszokat..


Igen, tudom. Lehet gúnyolódni. :) Nem zavar. Igen,ismerem a mai kapcsolatokat. A sok hazugságot, meg megcsalást. De nincs miért aggódnom e téren. De mint mondtam,nem ezért tettem fel a kérdést. :) a provokációt így felesleges erőltetni.



Akinek a tüneteimre és nem a párkapcsolatomra lennének megjegyzései, azt köszönöm.

2016. júl. 13. 19:57
 10/16 anonim ***** válasza:

"a HPV évekig (!!!) is lappang"


Tévedés.

Te nem a HPV-t szűrted, hanem a HPV által okozott rákot.

A HPV jövő-menő vírus, mint az influenza, át lehet esni fertőzésen úgy is, hogy nem okoz rákot, se egyebet.

Rákot valóban a fertőződés után évekkel okoz.


Inkubációs időnek nevezik a fertőzés és a laboratóriumi kimutathatóság közti időt, ez HPV-tipizálásnál most nem jut eszembe, mennyi, de mivel voltam teljeskörű STD-szűrésen, a konzultációból emlékszem, hogy a leghosszabb inkubációs ideje HSV-nek van (herpex simplex virus), ami 2 év.

2016. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!