Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A 72 órás fogamzásgátlót ha...

A 72 órás fogamzásgátlót ha ma (hétfőn) vettem be 1/2 3kor és az aktus pénteken kb este 11kor történt akkor lehetséges, hogy nem lesz hatása?

Figyelt kérdés
nagyon félek a terhességtől, mivel még csak 16éves vagyok és ezért is kérek segítséget, hogy biztosra menjek :)
2011. jún. 20. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha 5 perccel az eset után veszed be akkor sem biztos, hogy lesz hatása.

80% a hatékonysága, szóval elég nagy a hibaszázalék.

2011. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de nem nyugtattál meg :(
2011. jún. 20. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
az időből még nem csúsztál ki, a 72 óra az 72 óra, nem csak poénból hívják így. Viszont nem biztos, hogy tényleg használ is, biztosra korábban kellett volna menni, még péntek este 11 előtt...
2011. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy ezerrel parázol, la. legközelebb okosabb leszel, mielőtt szexelsz.

Persze, jó lenne, ha nem maradnál várandós, azért szorítok... az ostoba viselkedésedhez meg csak gratulálni tudok.

2011. jún. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem megnyugtatni akartalak. Nem írtad a kérdésben, hogy megnyugtatásra vársz.

Jobb lenne a lelkednek ha hazudok?

2011. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt tényleg nem lehet megnyugtató választ adni,így szorítok hogy hasson a bogyó! Mindenképpen jó, hogy legalább utólag eszedbe jutott! És reméljük tanultál belőle!
2011. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:) Tanultam eléggé belőle ..
2011. jún. 20. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!