Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ilyen szemölcsöt hogyan...

Az ilyen szemölcsöt hogyan távolíthatnám el?

Figyelt kérdés

Van két, kis borsószemnyi szemölcsöm a combom belső részén, a hajlattól pár cm-re. A legrosszabbat selytem, hogy hpv vírus. "Nem is lenne gond", elmennék orvoshoz, de nem EU-s országban vagyok és nincs ilyesfajta biztosításom, és egy darabig még itt leszek.

A legrosszabb esetet nézve, tehát ha hpv-ről van szó, hogyan tudnám eltüntetni/kiírtani? Patikába kapható fagyasztásos módszerrel próbálkozhatok, vagy házi módszerrel esetleg (almaecet/fokhagyma)!

Azt olvastam, a hpv a nemiszerven, vagy körülötte van. Ez a combomon, de közel a hajlathoz. Lehet erről szó vagy más, jobb és ártalmatlan vírusról?

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!


2016. júl. 13. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem semmiképp ne próbáld meg magadnak kiműteni, a szemölcs belsejében lévő folyadék, ahova ráfolyik , ott is szemölcsöd lesz, mert ez fertőz. nem minden fajta szemölcs ilyen, de lehet ilyen is. magándokihoz esetleg, ha tudsz menni, menj, bár az sok pénzbe fog kerülni. vagy vegyél patikában vény nélküli szemölcs elleni szereket , az talán elmulasztja.
2016. júl. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, patikás megoldásra gondoltam :)

Magándoki igen sok lenne, főleeg itt.

Ha megoldható a patikai módszer, azt használnám.

Köszönöm!!!

2016. júl. 14. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!