Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig amikor menstruálok...

Mindig amikor menstruálok olyan szinten görcsölök hogy az elviselhetetlen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Felállni is alig bírok..Persze ilyenkor is jövök dolgozni emiatt nem maradhatok otthon. Hiába a nospa az algoflex m semmi nem hat és nem bírom annyira fáj aludni sem tudok sokszor emiatt végigszenvedem ezt a 6napot..:( valami bevált tippetek van?

Fogamzásgátlón gondolkozom hátha attól jobb lenne 18/L



2016. júl. 14. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Nekem nagyon szokott az segíteni, ha egy üvegbe (innivalós műanyag fél literes üvegbe) forró vizet engedek, és oda teszed a hasad aljára.Ez 3 okból is jó.Csökken sőt nekem el is szokott múlani a GÖRCSÖLÉS,

segíti kiadni a szervezetből a vért,

3és jó érzés is.


Ha ez sem válik be akkor látogass meg egy orvost szerintem.

2016. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindet próbáltam már tényleg..semmi nem hat régebben 3nospa után jobb volt most ez sem hat.. jövőhéten megyek orvoshoz mert ezt nem lehet bírni..
2016. júl. 14. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Mindenképpen menj vele orvoshoz, mert nem teljesen normális, hogy ennyire görcsölsz. Ő majd többet tud mondani a lehetőségeidről.
2016. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%
Menj nőgyógyászhoz és szedj fogamzásgátlót.
2016. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!