Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó, visszatérő elviselhet...

Állandó, visszatérő elviselhetetlen fajdalommal jaró felfázás. Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Nagyon sok orvosnál jártam már vele (termeszetgyógyásztól kezdve rengeteg urológus, nőgyógyász). Nem múlik 4 éve. Megkeseríti az életem. Eleinte csak úgy kijött, mostanaban viszont minden alkalom után, hogy a párommal együtt vagyok. Nem talalnak soha semmi okot az orvosok, így mindig passzolgatva vagyok. Attól félek, hogy rámegy a kapcsolatom, a munkam, a tanulmányaim. Ha egyszer elkezdődik a betegseg nem tudok ülni/járni/feküdni. Csak az antibiotikum segit, a legerősebb fajdalomcsillapitók se használnak mar. Ha esetleg barkivel elofodult mar ilyen és kigyógyult, illetve mar annak is örülök ha olyan orvost tudtok mondani aki komolyan vesz! Köszönöm!

2016. júl. 4. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A párodat kezelték már? Mert lehet neki van valamije amit átad folyton, de ő tünetmentes. Menjen el ő urológushoz és nemibeteggondozóba vizsgálatokra.
2016. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, őt is kezelték már és sajnos már előtte is előjött a betegség ezért nem tudom már, hogy mi tévő legyek. Köszönöm a választ! :)
2016. júl. 4. 22:39
 3/15 anonim válasza:
Ezt hívják 'honeymoon' nak..ugyszokták kezelni hogy minden szekszuális együttlétnél be kell venned 1-2 antibiotikumot...vanak olyan nők akiknek a húgyhólyag olyan szögben helyezkedik hogy az együttlét során a hímvessző megsérti, felsérti azt és a baktériumok elszaporodnak..
2016. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A sok antibiotikum nagyon ártalmas, az immunrendszered legyengült, és nem tud védekezni a fertőzések ellen.

Nekem is volt már több csúnya felfázásom, amit antibiotikummal kezeltek. Aztán idén januárban jött egy újabb húgyhólyaggyulladás (háromkeresztes vizelet, a vesém rendben volt), de most úgy döntöttem, természetes módon kezelem magam. Ez azért is volt, mert előtte hónapokig dolgoztam a bélflórám helyreállításán, nem akartam megint "kiradírozni" az eredményt. 3 hét alatt kúráltam ki magam gyógynövényekkel, vitaminokkal, homeós bogyókkal, probiotikummal. Utána voltam vérvételen és vizeletvizsgálaton is, minden tökéletes volt (a dokim azt hitte, beszedtem az általa felírt antibigyót). Azóta is egészséges vagyok.

2016. júl. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
vizelettenyésztés volt?
2016. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen én is így vagyok vele, hogy a sok antibiotikum ártalmas, viszont ezen kívül semmi mas nem segitett meg eddig, porbálkoztam a homeopatias golyokkal, az osszes tozegafonya c-vitamin, stb. kivonat, szörp, tabletta doboza otthon sorakozik, nem beszelve a gyógynövényes direkt felfazasta valo vitaminbombákkal, az immunerositő vitaminokkal, gyogynovényekkel. Kaptam helyi kupot, hátha, de halottnak a csók. Eddig a cataflam fajdalomcsillapito hasznalt ha épp nem volt a közelemben antibiotikum, de már az se. Szóval ha esteleg valaki tud egy olyan orvost aki tényleg ért a dolgához es komolyan vesz az ne tartsa magában. Bármit megtennék érte hogy meggyógyujak és elmúljon a fájdalom.
2016. júl. 5. 00:05
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen volt, ha csak azt nezzuk teljesen egeszseges vagyok.
2016. júl. 5. 00:10
 8/15 anonim ***** válasza:
mennyi a napi Cvitamin adagod?
2016. júl. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
1000 mg tabletta formajaban
2016. júl. 5. 00:37
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezeket próbáltad már: ezüstkolloid oldat, Renol, szárított tőzegáfonya (nem kapszula), gyömbértea?
2016. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!