Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy méretnyi különbség melleknél?

Egy méretnyi különbség melleknél?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve nem változott a különbség, és kezdek aggódni. Bal B, jobb C.Nagyon gátlásossá tesz, nem merek feszülős pólókat felvenni, és már nem

egy fiú közeledését hárítottam el. Félek hogy ruhában szépnek látnak de aztán sokára amikor az lekerül, kiábrándulnak belőlem. Utálom a melleimet. Tudom hogy ebben a korban (16/l) még fejlődik de már több mint egy éve semmi. Azt is tudom hogy a nőknél gyakori az asszimetria, na de ennyire?

Mit tegyek? Valaki hasonló? 16/l



2016. júl. 15. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Látom, hogy ez egy régi kérdés, de hátha még figyeled az oldalt (és hasonló problémával küzdők megtalálják a kérdést). Én is hasonló cipőben járok, csak míg nekem a bal mellem 75B-s, addig a másik egy pattanásnyi. Mióta elkezdtek nőni, ilyenek. A tinikort végigszenvedtem. Aztán amikor anyukám talált melltartóba rakható szilikonbetéteket, és elkezdtem őket használni, jobb kedvem lett, kicsit magabiztosabb lettem.


Ugyan ez nem teszi jobbá az életem, mert például sportolásnál és strandon csak plusz teher a kis betét. Ilyenkor választhatsz, hogy egyforma melleket akarsz, vagy kényelmesen akarsz mozogni.

Én fontolgatom a plasztikázást. Ugyan ismerek olyan nőt, aki felemás mellel is teljes életet él.


A fiúk, ha valóban téged szeretnek, nem fognak a különbséggel törődni, ezt tapasztalatból mondom. Sokat segít az ő pozitív visszajelzésük is.


Szerintem a hozzáállás a kulcs. Próbáld meg elfogadni, hogy neked, nekünk ez jutott. Fektess hangsúlyt másik, szebb testrészeidre, és javaslom, hogy keress szilikonbetéteket.

Ha viszont minden szakad, tudtommal megoldható, hogy a tb valamekkora támogatást adjon a plasztikázásra. Én éppen most járok ennek a folyamatnak utána.

2016. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!