Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki Zinnat-ot szedett csípő...

Aki Zinnat-ot szedett csípő vizeletre mennyi idő után hatott?

Figyelt kérdés
Péntek óta szedek 2×1-et, de még ugyanúgy csíp. Ráadásul 22 hetes kismama vagyok, félek a babának nehogy baja legyen.

2016. júl. 17. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:

medveszőlő és kamillatea kombináció.

garantáltan nem fog utána csípni.

2016. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cickafarkfü tea is jo nagyon ra, bajt nem cdinal , meg a sos ulo furdo! Sima sot jo sokat teszel a kadba meleg vizbe, ucsorogsz benne egy husz percet, rengeteget segit
2016. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont ebben a hólyaghurutban vagyok benne már jóideje.

A Zinnat engem kiütött, kaptam egy másikat, de nem igazán használt.

Bár nem vagyok kismama, de a D-mannose por dobozán rajta van, hogy kismamák is szedhetik. Ezt javasolták nekem is és mindenhol pozitív véleményt olvasok róla.

2016. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves kerdezo nem megilyeszteni akarlak de enis erre kpatam zinnat 500mg.os gyogyszert es hvelyi gombasodast kaptam tole.

Nem ajanlom h ezt szedd foleg ha terhes vagy:/

nekemsem mult el tole az ego erzes..

Vitamint szedtem es gyogyteat ittam. Nekem ez valt be.Gondoltam leirom nehogy baj legyen 6napig szedtem a zinnatot.

2016. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A babára nem tudom milyen hatással van, de ha az orvos felírta akkor valószínű, hogy ártalmatlan. Viszont holyaghurut során teljesen mindegy milyen antibiotikumot szedsz be mindig gombát okoz. Rutinos holyaghurutos vagyok sajnos, es ilyenkor mindig probiotikumot is használok huvelybe (vitagyn C - nagyon hatásos, protexin hüvely kapszula szinten nagyon jo).
2016. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!