Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől maradhat ki 2 hónapig a...

Mitől maradhat ki 2 hónapig a menstruáció?

Figyelt kérdés

Május 22-én jött meg utoljára. Mióta menstruálok sosem volt pontos, sok stressz miatt volt hogy egy hónap kimaradt, de 2 sosem.

A júniusi vizsgaidőszakom kemény volt, akkor nem csodálom hogy kimaradt, folyton ideges voltam, de ebben a hónapban nem igazán volt semmi ilyesmi...

Szűz vagyok. Csak orális szex és ujjazás volt, szóval terhesség szerintem kizárva.

De annyira szeretném hogy megjöjjön, hogy borzasztóan ideges vagyok. Lehet ez is rátesz egy lapáttal.

Rosszul nem vagyok, hasam, mellem nem fáj, hányingerem sincs,

Lehet a héten elmegyek orvoshoz.

Szerintetek??

21L


2016. júl. 17. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

"A júniusi vizsgaidőszakom kemény volt, akkor nem csodálom, hogy kimaradt..."

Az sem normális, ha egy hónapra kimarad, főleg 21 évesen amikor már valószínűleg kb 10 éve menstruálsz. Nekem vizsgaidőszakban is rendesen megjött, maximum 1-2 napot késett, sietett.

"Csak orális szex és ujjazás volt, szóval terhesség szerintem kizárva."

Szerinted kizárva? Persze, hogy kizárva és nem csak szerinted, hanem mindenki szerint is... Egyáltalán hogyan voltál képes elgondolkodni a terhesség opcióján? Mert a "szerintem" szó erre utal, hogy gondoltál rá 21 éves felnőtt fejjel. Gratulálok.


Menj orvoshoz, az sem normális, ha 1 hónapot kimarad, nemhogy kettőt!!

2016. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Vannak nők, akik soha nem menstruálnak pontosan,és igen, érzékenyen reagálnak a stresszre. Nem fogytál sokat mostanában?
2016. júl. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam akkor bocsánat. Ideges vagyok nagyon. Nem kell leszedni a fejem.

Nekem máskor is volt olyan pl szakítás után a nagy stressz miatt hogy egy hónap kimaradt.

14 éves korom óta menstruálok. Az utóbbi idöben néhány napokat csúszott csak, de napra pontosan sosem jött meg.

2016. júl. 17. 23:37
 4/13 A kérdező kommentje:
2 válaszoló: nem,épp hogy híztam picit. Nagyon vékony voltam egy ideig, most vagyok normális testalkatú.
2016. júl. 17. 23:39
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj, csinálj nyugtató dolgokat. Ha ennyit idegeskedsz nem a menstruáció kimaradás lesz a legnagyobb problémád, ugyanis a sok stressz a szívnek is eléggé betesz
2016. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Első válaszoló!

Miért kell ilyen gorombán írni ha így is ideges a kérdező. Nekem is előfordul hogy stressz miatt kimarad egy hónapra. Nem kéne okoskodnod ha nem vagy orvos :)

A "szerintem" szót lehet azért tette oda mert fél az előváladék miatt esetleg orális szex,ujjazás miatt...

Ha valakinek segíteni akarsz, azt ne szidással tedd!:)

Kérdező! Próbálj megnyugodni, mert az idegeskedés miatt ha akarna sem jönne meg a menstruációd. Meg fog jönni! De ha gondolod menj el orvoshoz, az a biztos. És nyugiii! Próbálj meg aludni inkább most ;)

2016. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
#6: honnan tudod, hogy nem vagyok orvos? Amúgy valóban nem vagyok, "csak" egy ápolónő...
2016. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Rendben! Köszönöm!

(Ne pontozgassátok le egymást kérlek titeket!)

2016. júl. 17. 23:49
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
7es válaszoló: igazán kedves ápolónő lehetsz, megnyugtatod a betegeket is gondolom :))
2016. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nem fogytál vagy híztál? Én anorexiás voltam és felborult a hormonháztartásom, nem menstruáltam fél évig de még most sem rendszeres. Mindenképp kérj tanácsot egy nőgyógyásztól, lehet fel ír majd neked gyógyszert.
2016. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!