Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most jött meg először, de úgy...

Most jött meg először, de úgy igazából, és nem tudom, hogy szóljak anyukámnak. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Kicsit régebben sokszor volt barna folyásom, aztán kimaradt egy időben, és ma reggel pedig rendesen véreztem. Tettem be betétet, mert anyu adott, amikor szóltam neki a barnáról, azt mondta, hamarosan meg fog jönni. De most nem tudom, hogy hogyan szóljak neki, mert mire hazáér, itthon lesz az egész család, és nem akarom, hogy mindenki ezen csámcsogjon. Kicsit félek tőle, hogy mit reagálna. Gyógyszert is szeretnék kérni, mert nagyon fáj a hasam.

2016. júl. 18. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyelld már magad. Nem fognak ezen csámcsogni. Ez természetes dolog. Ha haza ér hivd félre anyudat és mond meg neki úgy. Biztos nem fog oda szaladni mindenki. Aztán kérjél tőle gyógyszer is. Vagy hívd fel telefonon és mond el neki. Ha ezt szégyelled,mit szóltál volna ahhoz,h nekem anno apumnak kellett szólni,h mi van mert anyám az nem volt velünk
2016. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. :)

Felhívni sajnos nem tudom, mert most fogyott el a pénzem, ha meg haza jön, sok dolga lesz, de megpróbálom félre hívni és elmondani.

Sajnálom, hogy nem volt veled akkor anyukád, biztos nem volt kellemes érzés :(

2016. júl. 18. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem volt kellemes,de kibirtan és semmi bajom nem lett. Neked se lesz nyugi :) lehet tudsz még egy smst küldeni neki,nekem is úgy van ha lemegy pénzem hívni nem tudok,de még egy smst elküld
2016. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom az SMS-t, köszi a tanácsot :)
2016. júl. 18. 15:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát elmondtam ^^ sosem fogom elfelejteni anyukám arcát :3 nagyon édesen reagált ^^ a tesóm meg próbált felvidítani a hülye vicceivel, mert látta, hogy nem vagyok valami jól :) apa meg nem értett semmit :D
2016. júl. 18. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Na látod, semmi gond nem volt :)
2016. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm a támogatást ^^
2016. júl. 18. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!