Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek anyukámnak szülinap...

Mit vegyek anyukámnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

tudom, van már 50ezer ilyen kérdés meg nekem kéne tudni blabla, de most tényleg semmi ötletem nincs. 50+ éves lesz.

nemrég kapott összeállított fényképalbumot, parfümökből, kozmetikumokból nagyon sok van neki, az ékszereket imádja, de azt is sokszor adtam már, ruhát nélküle nem lehet, könyvet is kapott már eleget. valami konyhai kiegészítőre, sütéssel, főzéssel kapcsolatos dologra gondoltam, mert az az egyik hobbija, de én nem vagyok otthon az ilyenekben.. valami tipp esetleg?

ti mit adtatok neki?



2015. máj. 12. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Örült a fényképalbumnak?

Ha igen akkor lehetne valami fényképes bögre vagy fényképes egéralátét. :) Én fényképes egéralátétet vettem karácsonyra,igaz a nagybátyámnak. Nagyon örült neki!

2015. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyümölcscentrifuga,egyedi sütőformák,szakácskönyv ami különleges szinte már ehetetlen ételekről ír.Ha nem is fog főzni belőle biztos elolvassa. :) Gondolok itt kígyós,rákos,kagylós ételekre! :)
2015. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!