Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől alakakul ki a nagy...

Mitől alakakul ki a nagy kisajkak? Hogyan lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlem és a mozgásban is akadályoz. :(
2016. júl. 18. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy mitöl lesz ilyen, kizárólag genetika, szóval semm szégyellnivaló sincs benne.


Ha viszont a mozgásban akadályoz, becsípödik vagy hasonló, akkor fordulj orvoshoz, ha a nögyógyász javasolja, TB-re elvégzik a kisebbítést.

2016. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom mitol alakul ki, de a legjobb baratnomnek is nagyobb volt es o megmutette, plasztikaztatta.

Nemis volt olyan draga, nyari munkaval kerestuk meg ra a penzt, en is dolgozttam es kolcsonadttam, majd kov nyaron vissza adta.

Nemis altattak, ugy emlekszem del korul hivott hogy ott van es suli utan mentem haza az alberletbe mar otthon is volt. Azt mondta nem fajt, csak mikor este kiment az erzestelenito hatasa kicsit feszitett neki.

Magan klinikan tavaly 130ezer forint volt vagy valami ilyesmi volt, de tobb nem mert csak 10 napot dolgoztunk nemis lett volna tobb penze...

2016. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hat de anyukamnak nem ilyen, es eloszor o szolt be miatta.

de jo baratno vagy! :) en sajnos nem mernem elmondani a legjobb baratnomnek, mert egyszer hallottam, hogy azt ecsetelte valakinek, hogy az milyen "elhasznalt" :( pedig nem is fekudtem le senkivel.

es tb-re mennyi lenne? vagy jobb a maganklinika?

2016. júl. 18. 20:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak anyukádtól örökölhetsz tulajdonságokat, hanem apukádtól is (IGEN, EZT IS - mert ö is örökít nöi adottságokat is a nö felmentöitöl), az összes nagyszülöd meg a még régebbi öseid is.

Azt viszont nem tudom, anyukád honnan tudja az iylen részletet? A beszólás meg elég bunkó dolog töle.

2016. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mikor fiatalabb voltam egyszer meglatta veletlen. en se ertem. nyilvan nem mutogatom mindenkinek. :/
2016. júl. 18. 20:11
 6/10 anonim ***** válasza:

18 ev alatt szerintem nemis csinalnak ilyet.

mennyi idos vagy?

2016. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
18 multam
2016. júl. 18. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyári munkával megkeresheted rá a pénzt. Mi is fesztiválon dolgoztunk konyhán, sült krumplit sütöttünk, meg ilyenek.

Most lesz a Hungaroring meg a Sziget. 5-10ezer Ft/ nap

Vagy más diákmunka...

2016. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen a genetikától alakul ki, illetve a hormonok hatására. Szerintem barátkozz meg inkább ezzel az adottsággal sok férfinak bejön. (Nekem is de az most mindegy), A nyári munkán megkeresett pénz pedig költsd másra, pl: tanulj nyelveket.
2016. aug. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp megéri muttetni, ha teged zavar. Engem is megmutottek, magánklinikan, 200ezer volt kb, szerintem ennyit megér, ha ki tudjatok fizetni:) nem mernek TB-te ilyet csináltatni, meg sem fordult a fejünkben. Ja es egyebkent nem kell hozza 18-nak lenni, en sem vagyok meg annyi:D
2016. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!