Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszeres ez a ciklus, vagy...

Rendszeres ez a ciklus, vagy van valamilyen betegségem?

Figyelt kérdés
Minden hónapban megjön, de nem 28 napra. Általában 31, van, hogy 32, van, hogy 30. Akkor ez most egy rendszeres ciklus, vagy mivel nem mindig ugyanannyi napra jön meg, így már nem rendszeres? Nem szokott hónapokra kimaradni, minden hónapban megjön. Mióta szültem, nem fáj sem a mellem, sem a hasam, mindig izgulok, hogy egyszer csak megjön, nem tudom, hogy mikor, semmi nem jelzi... Olvastam, hogy mik az endometriózis, pcos tünetei, nekem csak a zsíros haj, vékony haj, pattanás van, illetve pár visszamaradt tüsző a petefészkekben, vékony vagyok. Amikor kismama voltam, nagyon szép lett a hajam és a bőröm, de most megint zsíros, emiatt gondolom, hogy hormonprobléma lehet... Lehet?
2016. júl. 19. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó, rendszeres ciklus.
2016. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Namost ha mindig 30-32 napra jön meg, az szerinted miért nem rendszeres? Mi számít neked rendszeresnek? Mert ez egy tökéletesen pontos ciklus, semmi bajod.

19L

2016. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát az, hogy 28 napos egy rendes ciklus. Nekem, ha mondjuk minden hónapban 31 napra jönne meg, akkor azt mondom ok, csak nem 28 napos, hanem több. De nem mindig 31, van, hogy 1-2 napot csúszik, emiatt gondoltam, de köszi!
2016. júl. 19. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Pár nap csúszás belefér.
2016. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy rendes ciklus nem 28 napos. Ez az átlag, de nagyon sok nőnek nem ennyi a ciklusa. Egy rendes ciklus 25-35 napos.
2016. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. júl. 20. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!