Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az mekkora "baj", ha első...

Az mekkora "baj", ha első alkalommal nem Mini, hanem rögtön normál támpont használok?

Figyelt kérdés

Első alkalmat úgy értem, hogy amikor először használok tampont


És azért lenne normál, mert nincs itthon Mini és a strand elott mar nem tudok elmenni boltba



2016. júl. 19. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amikor megjött elsőnek Es normál-t Hasznaltam mert csak az volt itthon ;-)

Szerintem nem baj ! Próbáld ki

2016. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fáj a felhelyezés, akkor nem baj. Azért szoktuk a minit ajánlani, mert azt könnyebb feltenni, ha még nem használt az illető tampont. De persze ha nincs sok vérzésed, felesleges a normál, mert nem fog megtelni, aztán felsértheti a hüvelyedet, amikor kiveszed (mert ugye 6-8 óra után akkor is ki kell venni, ha nem telt meg). Viszont strandoláskor akkor kell cserélni, amikor kijössz a vízből. Nem tudom, fáj-e majd, ha kiveszed. Látni és érezni fogod.

19L

2016. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
bajnak nem baj,csak ha még soha nem próbáltad akkor lehet a normállal kellemetlen lesz..
2016. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Én első tamponhasználatkor extrát raktam fel, mert pont akkor nagy mennyiségű volt a vérzésem.

Aztán rászoktam a tampaxra, mert annak a felhelyezése akkor sem kellemetlen, ha csak kevés mennyiségű a menzeszem.

2016. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!