Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Legelőszőr használhatok...

Legelőszőr használhatok normál tampont?

Figyelt kérdés
16 vagyok, szűz. Sajnos kifogytam a betétből, viszont csak holnap tudok, itthon pedig csak normál tampon van.
2016. jan. 25. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha sikerül felhelyezni akkor igen.


A minit csak azért szokták elsőre ajánlani mert a méretéből adódóan könnyebb felhelyezni.

2016. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyományos vatta sincs otthon? Én nem használnék normál tampont szűzen.
2016. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

*csak holnap tudok venni

Köszönöm!:)

2016. jan. 25. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Ne éjszakára használj először tampont, pláne normál méretet szűzen. Háztartási vatta, vagy bármilyen kidobandó, de tiszta szakadt trikó, régi bugyi, párnahuzat, akármi megteszi éjszakára. Vagy kölcsönkérhetsz betétet egy közel lakó ismerősödtől.
2016. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Éjszakára maradt egy betétem, amit suliba vittem el, csak reggelre kellene a tampon. Kipróbáltam, de elég kényelmetlen volt. Majd reggel meglátom mennyire tudom normálisan felrakni.
2016. jan. 25. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
WC-papírból egy 6-7 lapos csík összegöngyölve ilyenkor e legjobb és legolcsóbb megoldás. És a leghigiénikusabb is, hiszen minden pisiléskor cserélheted. Ha ügyesen összehajtod, megússza a bugyid is.
2016. jan. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!