Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez probléma? Menjek nőgyógyász...

Ez probléma? Menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Elég hosszú a ciklusom, általában 38 nap körüli. Az utóbbi kettő viszont még hosszabb volt, 41 és 45. Van okom aggódni? El kéne mennem nőgyógyászhoz?

19/L



2016. júl. 19. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem árt elmenni, de ez még éppen a normális on belül van
2016. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ennyi idősen nekem is hosszabb volt, simán késett egy hét-tíz napot. A rekord a 49 napos ciklus volt. Mondjuk hozzá kell tennni, hogy kicsit vékonyabb voltam a kelletéténél 2-3 kilóval. Lehet, hogy amiatt volt hosszabb. Olyan 26-27 éves korom óta pedig szabályos 28 napos. A súlyom is több picit. Szerintem van összefüggés egyrészt a korral, másrészt a testsúllyal. Esetleg megnézetheted, de még határeset.
2016. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan elmehetsz,egyrèszt a megnyugvásod miatt másrészt legalább tisztában leszel vele hogy miért ilyen hosszú a ..... es még kérdezősködhetsz is arról hogy milyen ok lehet emögött. :D 17/F
2016. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!