Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs probléma! Lehet...

Menstruációs probléma! Lehet ilyenkor nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés

A menstruációm mindig is rendszertelenül jött meg, gyakran késik néhány napot, esetleg 1-2 hetet, de egy ideje már beállt arra, hogy mindig 5-6 napig tart.

Júliusban voltam együtt a barátommal először. Utána is késett egy hetet, de rendesen öt napig tartott. Mindig is betétet használtam, akkor is. Az augusztusi rendes időben jött meg a júliusihoz képest, viszont még mindig tart, ráadásul úgy, hogy éjjel nincs semmi, de délelőtt/kora délután rendesen megvan, délután/este pedig alig jön belőlem valami. Ez volt az első olyan menstruációm, amikor tampont használtam, nem tudom, lehet-e összefüggés a kettő között. Ráadásul eddig az összes menstruációmnál az elején jelentkeztek a hasi görcsök, most ez elmaradt, viszont most, amikor már vége kellene, hogy legyen, görcsöl a hasam.

Fel kellene keresnem egy nőgyógyászt, de nem tudom, hogy mikor fog rendesen elmúlni és lehet-e egyáltalán úgy, hogy megvan. Valaki esetleg tud valami okosat tanácsolni? Köszönöm előre is!



2015. szept. 6. 16:34
 1/2 anonim válasza:

Keress fel egy orvost szerintem!

De csak akkor tudsz menni mikor már nem menstruálsz

2015. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem áll el, így is megvizsgál. Nekik nem gond.
2015. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!