Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg, gyógyszer...

Nem jött meg, gyógyszer szedése mellett. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Egy napot se hagytam ki. Jelenleg az allamokban vagyok, egy taborban az erdo kozepen, nogyogyasz nem megoldhato. A kovetkezo adagot hlnap utan kellene elkezdenem. A baratommal vagyok itt, akivel 3-4x fekudtunk le az elmult honapban. Lehet terhesseg? Hallottam olyat h itt a hormonok vannak a kajakban es ez is probalema lehet

2016. júl. 19. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Tesztelj egyet! A tájékoztatók is azt írják hogy ilyenkor tesztelj egyet és ha negatív akkor folytathatod, különben nem. Ilyenkor már mutatnia kell a terhességet. Egyszer még előfordul pl annyira elvékonyította a méhnyálkahártyát hogy nincs minek leválnia, stressz, stb. Második kimaradásnál doki és ő dönti el vizsgálat után a folytatást, bár ilyenkor lecserélik vagy szünetet javasolnak.
2016. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Páromnak is előfordult már az eddigi két év során kétszer, nagyjából ugyanabban a hónapban, tökéletes szedés mellett. elvileg ha két egymást követő hónapban nem marad ki, akkor nincs gond, de tesztelj, az a biztos.
2016. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!
2016. júl. 19. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!