Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció felgyorsítása?

Menstruáció felgyorsítása?

Figyelt kérdés
Van arra lehetőség hogy gyorsabban elmúljon ? Ugyanis 1 héttel hamarabb jott meg mint kellene és holnap megyunk a strandra a családdal.. gyógyszert szedek 5 éve szóval már rendszeresen megjön , de most valamiért nem úgy mint szokott. Esetleg ha melegebb vízbe furdok haramarbb kijön aminek kell és abba marad ? 21 L nem szeretném ha tamponnal kellene fürödni
2016. júl. 20. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Fordulj orvoshoz, ha egy héttel hamarabb jött meg, akkor még be sem fejezted a levelet, tehát nem jelentkezhetne elvileg megvonásos vérzés, mivel még meg sem vontad a hormont. Valami gebasz van a hormonokkal.


A kérdésedre a válasz amúgy nem, ezeket a dolgokat nem lehet gyorsítani, lassítani.

2016. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem normális, egy héttel korábban miközben még szeded nem szabad megjönnie. Ráadásul ez szokott olyan lenni mivel hormont szedsz hogy elnyúlik, holnapra nem valószínű hogy elmúlik, a melegvíztől vérbőség alakul ki, csak erősebb lesz, de rövidebb nem.

Dokival beszélj valószínű már nem jó neked ez a gyógyszer és másik kell.

2016. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem bele írni hogy most vagyok az 1 hét szünetben , és nekem akkor szokott megjonni amikor már ujra elkezdtem szedni a levelet :)
2016. júl. 20. 11:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem írass másikat, mert a megvonásos vérzésnek azért a szünetben kellene megjönnie. Lehet, hogy erősebb gyógyszer kellene, mert nincs akkora hormonesés, hogy a 7 nap alatt megjöjjön. Ez így nem jó.

31/N

2016. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!