Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fog még nőni a mellem?

Fog még nőni a mellem?

Figyelt kérdés
15 és fél éves vagyok. Igen tudom hogy ez nagyon egyén függő meg hogy sok mindentől függ. Nektek mikor nőtt meg? És szerintetek van rá esély hogy még fog nőni? És a formálya fog még változni?
2016. júl. 21. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Még simán nőhet. :) A forma gyakra megmarad akkor is, ha nől. :) Hízásnál lehet megmagyobbodik, vagy valamilyen hormonális hatástól...
2016. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Attól függ hogy néz ki. Az enyém elég furcsa..olyan kerek is meg nem is. Ez azért van mert nő. Ha a tied is ilyen akkor egy vízben evezünk:) PRIVÁTOKAT NEM KÉREK!
2016. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen hegyes szerű vagy nem is tudom meg ilyen pufi a bimbóudvar is
2016. júl. 21. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 15 éves korom után már nem igen nőtt, de ez nem jelenti azt hogy neked nem fog:) Mondjuk nekem most se nagy, csak A-s kosár, de én szeretem így. formája változik, 70 évesen már nem lesz olyan mint 20 évesen:D Plusz ha súlyod változik valószínűleg változik, meg ha mondjuk fogamzásgátlót szedsz vagy terhes leszel akkor is változhat, nőhet.
2016. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"formálya"

xD


"Nekem ilyen hegyes szerű vagy nem is tudom meg ilyen pufi a bimbóudvar is"

Tudnám szeretni!

2016. júl. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!