Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik ilyen hogy az ötödik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen hogy az ötödik levél fogamzásgátlónál kezd el nőni meg fájni, égni a mellem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy évig Volinát szedtem, most Reziát, ami összetételben és hatóanyagban ugyanazt tartalmazza, csak az egyik hormon kevesebb mértékben van benne. A Volinától nem volt ilyen tünetem. Három napja kezdtem el az ötödik levél Reziát, de nagyon ég a mellem és mintha nőtt volna is. Ez normális dolog ebben az esetben? Terhességet majdhogy nem teljesen kizárnám, mert egyszer volt szexuális kapcsolatom a hónap alatt és természetesen rendesen, pontosan , utasításokat betartva szedtem a gyógyszert.....
2013. dec. 9. 16:41
 1/1 anonim válasza:
Szerintem normális, ez majdnem minden fogamzásgátlónál fel van tüntetve, hogy nőhet a melled tőle. Az égést azt nem tudom,én ilyenről még nem hallottam. Egyébként én is 4 hónapja szedem a Reziat, néha nekem is szúr a mellem de én nem bánnám ha nőne tőle. Szerintem ne aggódj, de ha nagyon durván fáj menj el orvoshoz.
2013. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!