Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 évesen használhatok tampont...

13 évesen használhatok tampont a tengerbe?

Figyelt kérdés
Nyaralni vagyunk a tengernél és váratlanul megjött, fürdeni mindenképp szeretnék ,de nem tudom hogy erre a célra jó a (természetesen)mini tampon. Nem kapok el fertőzést? Nagyon fontos lenne!

2016. júl. 21. 21:14
 1/4 anonim válasza:

Használhatsz, csak 3 óránként ne felejtsd el cserélni!

Amúgy a tengerben tökre nem is látszik ha vérzel. A sós víz miatt vagy nem tudom miért, de tapasztalat!

Jó nyaralást!

2016. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Természetesen használhatsz, de ne felejtsd el maximum három óránként cserélni, és persze, ahogy írtad, mini méretűt használj, és akkor minden rendben lesz. :) Ha gondolod, vehettek hüvelykúpot is, azt pedig otthon, miután kivetted a tampont, ugyanúgy felhelyezed, és akkor tényleg nem kaphatsz el semmilyen fertőzést. Jó nyaralást! :)
2016. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Persze, használhatsz, de ne felejtsd el cserélni, írtad, is , de tényleg használj mini méretűt, és akkor minden okés lesz. A hüvelykúpot pedig hagyd csak, anélkül se lesz bajod, csak ijesztget :) Jó nyaralást! :)
2016. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj!! Nagyon szépen köszönöm a gyors és értelmes válaszokat! Nagyon szépen köszönöm , már azt hittem hogy ennyi a nyaralásnak , nem fürödhetek.
2016. júl. 21. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!