Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell a tampont felhelye...

Hogyan kell a tampont felhelyezni? Nyaralni megyünk holnap, és szeretnék fürdeni. Ez lenne az első, itthon csak normál van.

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, ennyi idősen lehet használni?

2016. júl. 22. 18:39
 1/5 anonim válasza:
100%

Felhelyezés benne van a tájékoztatóban, minden.

Itt inkább a mérettel lehet baj, a korod alapján. OB minit vegyetek, akár ott ahol nyaraltok. Az könnyebb feltenni, csak hamarabb megtelik.

Nyugodt legyél és mindig tiszta kézzel csináld.

2016. júl. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Én amíg szűz voltam nem mertem tampont használni. Egyszer próbáltam de aztán hagytam a dolgot mert nagyon fájt. Nem akartam hogy egy tampontól veszítsem el az ártatlanságomat :D
2016. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De hogy a kérdésre is válaszoljak, lazulj el, ellenőrizd a madzagot, párszor rántsd meg hogy nem-e hibás. Óvatosan kezd el felnyomni és egészen addig amíg nem érzed hogy ott van. Jó első alkalommal lehet hogy fogod érezni de a lényeg hogy ne érezz fájdalmat mikor már bent van. Ha nyom vagy fáj akkor nincs eléggé fent. Ha az istennek se akar kényelmes lenni akkor inkább hagyd és vegyél minit. Amúgyis megtelítődik vérrel és megduzzad tehát az eltávolítása is kellemetlen lehet.
2016. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előtte utána moss kezet.
2016. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én próbáltam már normál tampont (mert csak az volt itthon), de nem ment. Kipróbáltam másnap a minit, és utánna már a normál is ment:)
2016. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!