Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont szeretnék használni...

Tampont szeretnék használni de csak normál méret van itthon. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Este bulizni megyek és tampont szeretnék használni. Eléggé kényelmetlen már a betét... de csak normál méretű van itthon. Kétszer már megpróbáltam felhelyezni de nem ment, és nagyon fájt. Mit csináljak?:S
2010. okt. 23. 16:31
 1/6 anonim válasza:
100%
Próbáld meg a wc-n amikor ülsz és csak óvatosan, ha már elindul akkor fel fog csúszni, kicsit mozgasd közben oldalra is.
2010. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
feltettem de még érzem, hogy ott van... elfog múlni?
2010. okt. 23. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
nem fog elmúlni, olyan mélyre kell feltolni hogy ne érezd
2010. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teríts le egy törölközőt a földre, feküdj hanyatt, és ne egyenesen felfelé told, hanem kicsit ferdén, hátrafelé. Akkor van fenn jól, ha nem érzed mikor felülsz, vagy mész, olyan mintha ott sem lenne. Ezt otthon simán meg tudod tenni, de hogyan cserélsz a buliban?
2010. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 petrus (: válasza:

ajánlani tudom, hogy egy betétet tegyél a bugyidba, tampon ide vagy oda, így ha elfeledkezel róla (tamponnal nem nehéz), akkor még mindig nincs probléma, ott a betét és nem ázol át.

próbáld úgy felhelyezni, hogy terpeszbe állsz, és leguggolsz valamennyire, úgy könnyebb felhelyezni. esetleg az egyik lábadat a wc-re teszed és úgy roggyasztasz. te érzed, hogy könnyebb :)

hajrá! jó bulizást! :)


16/L

2010. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mondjuk menj el a benzinkútra és vegyél minit...de ha érzed, hogy bent van a tampon, akkor nem jó helyen van.-..ob honlapján nézd meg, hogy kell feltenni
2010. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!