Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van barnás folyásom?...

Miért van barnás folyásom? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
A menstruációm alapból nem túl rendszeres, 14 éves vagyok. Ezért is nem tudom hogy mikor kell ebben a hónapban megjönnie, de valamikor mostanában. A folyás tegnap este kezdődött, de ne úgy képzeljétek el hogy folyamatosan ilyen nagyon barna, hanem néha néha kicsit barna, keverve az átlátszóval/fehérrel, néha pedig egyáltalán mem barna. Ha fehéres lenne az normális lenne, mindig is olyan volt, ugye peteérésnél több, de általában mindig egy pici. Azért furcsa, mert barnás. Jelezheti azt, hogy hamarosan megjön, vagy valami más van a háttérben? (eddig sosem volt ilyen, lassan két éve menstruálok)

2016. júl. 22. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi bajod, jelezheti azt is hogy meg fog jönni. Nekem a mensi utolsó napján szokott barnás lenni. Ne aggódj, ez természetes
2016. júl. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!