Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már több, mint 1 hónapja...

Már több, mint 1 hónapja barnás folyasom van és bal oldalt az alhasam elég sűrűn ég és görcsöl. Mitől lehet ez? Nagyon megijedtem

Figyelt kérdés
Szedek fogamzásgátlót lassan 3 éve, esetleg attól,de hallottam , h mehszajsebtol is lehet..9 hónapja volt egy abortuszom is..
2016. máj. 29. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem tőlünk kéne megkérdezned, hanem el kéne menned orvoshoz!

Ugyanis ha már 3 éve fog. gátlót szedsz, azt már rég megszokta a szervezeted, vagyis nem nagyon kéne pecsételő vérzésednek lennie, illetve még akkor sem kéne, hogy 1 hónapig tartson. És az meg pláne nem normális, hogy görcsöl a hasad állandó jelleggel.

Sürgősen menj orvoshoz!

2016. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg az se normális,hogy gyógyszer mellett terhes maradtál...
2016. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En is terhes maradtam tőle mire végre elhitte az orvos h nekem bizony az a fajta nem jo

Le is tettem egy észre az ilyen szr fogamzasgatlokrol... Persze attól meg másnak nem kell de nekem egyike vált be sajnálatos módon

A majam nem dolgozza fela. Legtöbb gyógyszert meg beteg is vagyok

Menj el ezzel orvoshoz felír majd másik pirulát :)

2016. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem eddig nem volt a bogyókat semmi bajom. Eleinte sex utan verzett be , most már így is ...És minden napi a pecsetelesem. Igen el fogok menni dokihoz , de kint élek külföldön és itt bonyolultabb mint otthon. Egyből nem vizsgálnak meg, küldözgetnek dokirol dokira és valami hasznos infót szerettem volna megtudni, köszönöm h irtatok! Nagyon félek h mi lehet a napokban el megyek dokihoz
2016. máj. 29. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet méhgyulladàs is,és rosszabb is.Nem akarlak ijeszgetni nekem is ig kezdődött,bàr görcsölés nem volt.A lényeg menj dokihoz mihamarabb,mert ha baj van azt megudjàk gyóítani.
2016. máj. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is külföldön élek.Semmivel nem bonyolultabb.
2016. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!