Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, lányok! Ha ti fogytok,...

Nők, lányok! Ha ti fogytok, akkor kitolódik a menstruációtok? Ki szeretném tolni a ciklusom 2-3 nappal.

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

NEM.

A ciklus hossza genetikaliag adott, ha valaki anorexiás, akkor eláll a hormonrendszere és NINCS menzesze, de ez nem eltolás, vagy hosszabbítás, hanem a szervezet vészhelyzetben van.

Ez már életveszélyes állapot, ezt ne akard.

2016. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azzal nem tudod kitolni a menzeszed, hogy pár napig nem eszel...

Ha tényleg annyira fontos, akkor menj el nőgyógyászhoz és kérjél gyógyszert, amivel el lehet tolni. Bár szerintem ha nem tényleg életbevágó a dolog, akkor inkább ne tilitolizd.

2016. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én egyszer nagyon intenzíven sportoltam és szigorúan diétáztam 3 hét alatt lement 7 kiló és meg kell mondanom akarmennyit eszek azota vissza se jött pedig egy hónap után nem bírtam annyira kifáradtam ...de nem ez a lényeg na...eleve 20 napos a ciklusom ami nem túl hosszú de mikor ilyen őrülten tevékenyedtem akkor 18 napos lett és a 6 helyett 7 napos....úgyhogy szerintem nem olyan jó dolog ez, ne próbáld ki...
2016. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kòros fogyas eseten a menzesz megis szunik.ezzel nem tanacsos szorakozni.
2016. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!