Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet terhes vagyok? Vagy...

Hercegno69 kérdése:

Lehet terhes vagyok? Vagy csak kesik?

Figyelt kérdés

baratommal kb 2hete voltunk egyutt 22en kellet vola megjonnie de semmi. Se barna folyas, se feher folyas, se hatfajas se semmi... Viszont ugyan olyan ingerlekeny vagyok mintha meglenne.Lehet hogy a zold kave miatt marad ki? Kb egy masfel hete iszom reggelente.

Mindig van az a most meg fog jonni erzesem aztan felvaltjaa terhes vagyok erzes. Faradekony vagyok. A hasam nem gorcsol pedig alltalaban szokott. Ma (24.-e) fk vagyok puffadva es feszul a hasam. Alapjaraton puffados vagyok. Utolso mensim elobb jott mrg 1-2 nappal es tovabb is tartott . 5nap hyett kb 7-8 napos volt. Fogamzasgatlot hasznaltam de abbahagytam 2 honapja kb de lehet van az 3 is. Nagyon meg vagxok ilyedve. Vedekezes nelkul csinaltuk de kivette elotte. Vagyis remelem idoben sikerult mert nekem nem szolt hogy el fog menni es gyorsan tortent en meg loktem magam hatra mikor ellokodott tolem.

Kerlek hamar valaszoljatok , hetvegen tesztet csinalok!

(Hatha szamit: par hete viszketo erzesem van odalent most par napja elmult. De budos es neha sok valadek jott ki aminek a szagat atvette a gatyam us es erezheto volt)



2016. júl. 25. 01:08
 1/8 anonim válasza:
100%
Nőgyógyászra gondoltál már?
2016. júl. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A nogyogyaszom elkoltozott de ha tovabbra se jon meg az lesz ha teszt negativ
2016. júl. 25. 01:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz terhes, csinálj egy tesztet, már kimutatja ha esetleg az vagy! De mielőbb keress fel egy nőgyógyászt, mert a folyás főleg ha büdös is, akkor vmi. nemi betegség miatt van, ez tuti nem normális! Attól is késhet egyébként a menzeszed. Továbbá a fogamzásgátló elhagyása után a hormonháztartás is felborulhat, ez is okozhat késést. Szóval mindenképp csak doki tudja megmondani a valódi okát!
2016. júl. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én tuti nem idegesíteném magam a helyedben hétvégéig. Kocogj el, vegyél egy tesztet, már jó eséllyel megbízható eredményt ad.

És ha pozitív, ha negatív irány a nőgyógyászat. Fertőzésed biztos van. Plusz beszélgethetnél vele a fogamzásgátlás fontosságáról, lehetőségeiről, mert ha az ember nem akar gyereket, akkor védekezik. A "talán időben kihúzza, talán nem" nem számít annak, max arra jó, hogy fogadhassatok, mikor maradsz teherben (vélhetően elég hamar egyébként).

2016. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy jó kis fertőzésed hetek óta. Nem kezeled, inkább a párodat is megfertőzöd. Védekezés nélkül szexeltek. Nem csak terhes, de buta is vagy.
2016. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szia mindenképpen áj le a zöld kávéval lealábbis adig mig nm tudod miért nm jön meg mert a téleg kis babád lesz az nagyon káros lehetneki
2016. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat johet meg, utolso: zold kavet nem iszok mar egy hete bar remelem nem lesz baba mert be szeretnem fejezni a tanulmanyaimat es vendeglatosnak nem valo igazan baba...
2016. aug. 1. 11:16
 8/8 A kérdező kommentje:

Kicsit keson de elmentem orvoshoz es azt mondta nem vagyok terhes. 6odikan meg is jott. Azota eltelt egy honap :) vagy megjon hatodikan vagy 20adikan de nagyon paras vagyok meg elmegyek orvoshoz.

Kozonom a RENDES kommenteket.

2016. szept. 4. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!