Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől érzem gyengének magam?...

Mitől érzem gyengének magam? Miért fáj a gyomorszájam?

Figyelt kérdés
Refluxos van elvileg, kaptam rá gyógyszert. Emozul 40 mg. Kezdetben jobb lett tőle, azonban most hétfőn nagyon rossz napon volt ezen a téren. Minden érkezés után elkapott a gyengeség, illetve többé kevésbè nyomó érzést érzek a gyomorszájamba, elől és hátul is. Hétvégén picit nem figyeltem jól oda, lehet az étkezéstől van. Tegnap este vacsorára már csak egy szelet vajas kenyeret ettem, attól nem volt panaszom, azzal vettem be a gyógyszert. Ma reggel szinten nyomást érzek a gyomorszájamban, és picit megnyomtam ott, majd hirtelen rámtört a hányinger. Eddig ha lazán megnyomkodtam akkor segitett rajta, most nem. A torkomban is érzem ezt a nyomást néha. Mit tudnék tenni? Miért van ez?

2016. júl. 26. 08:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!