Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másfél hónap alatt 4x jött...

Másfél hónap alatt 4x jött meg és most megint pecsételőm van úgy hogy kb egy hete múlt el. Mi lehet ez? Többi lent

Figyelt kérdés
Az első és második között volt kb egy hét szünet...jött utána a pecsételő és újra megjött...két nao szünrt és mrgint megjött...kb egy hete múlt el és megint pecsételőm van...nem tudom mi lehet ez....gyomorfekélyes vagyok de kétlem,hogy lenne ehhez valami köze....a szüleim nem akarnak orvoshoz vinni a gyomrommal ezért elég rossz a helyzet...mondták,hogy talán a stressz miatt...én a pajzsmirigyem alulműködésére gondoltam....de ha valaki tuf rendes választ vagy tanácsot,azt megköszönöm .16/L

2016. júl. 27. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
16 evesen magad is elmehetsz orvoshoz, es menj is el mihamarabb,mert ez nem normalis!
2016. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász? Mi az hogy nem akarnak orvoshoz vinni? Vidd el magad. Lehet ciszta, vagy valami gyulladás stb.. Nem játék.
2016. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van 2 petefészek cisztám kb 2 éve de qzzal sem mentünk orvoshoz hiába kértem,egyedül is el tudok menni 16 évrsen? Azt hittem,hogy szülő is kell
2016. júl. 27. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
14 alatt talán. Menj és nézesd meg.
2016. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
végül eljött velem anyukám,elküldtek endokrinológiára, egy meddőségi kivizsgálásra és úgy tűnik,hogy kiműtik a cisztámat
2016. nov. 6. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!