Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális dolog az hogy egyre...

Normális dolog az hogy egyre jobban szőrösödök lányként olyan helyeken ahol nem kéne?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és azt vettem észre az elmúlt kb fél évben, hogy nagyon sok helyen elkezdtem szőrösödni,pl a hasamon az államon a karomon és a bajszomon. Eddig nem volt ilyen, A háziorvosom elküldött hormonvozsgálatra ott minden rendben van, de mégis szőrösödöm. Mit lehet ezzel kezdeni, attól félek még több lesz, pedig már ezek is elég sötétek és feltünők. Teljesen el vagyok keseredve.

2016. júl. 27. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyedet is nézték? Illetve bőrgyógyászhoz is elnézhetnél vele
2016. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bőrgyógyásznál nem voltam, a pajzsmirigyet is megnézték
2016. júl. 27. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:

genetika..


a kozmetikai ipar teljes repertoárja áll rendelkezésedre innentől


egyébként a háziorvos nemigen tud elküldeni hormonvizsgálatra, csak a bőrgyógyászat pl.


labor leleten mik vannak kiértékelve? mert sztem csak részleges hormon eredményed lehet max, ilyen h TSHft4 atpo stb ezek pajzsmirigy dolgok

2016. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanaz a problemam. Mit csinaltak veled a hormonvizsgalaton? Gondolom nem csak radneztek es irtak fel gyogyszert. Milyen vizsgalatok voltak? Nagyon drukkolok neked! :(
2016. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!