Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelybemenet mögött fehér...

Hüvelybemenet mögött fehér valami van, ez normális?

Figyelt kérdés
Kívülről nem látszik, akkor látom ha kicsit széthúzom a nyílást. Elkezdtem a kezemmel "szedegetni" és zuhannyal kimosni, pici darabok lejöttek róla de nem jön ki teljesen és utána fájt is. Igényes vagyok, szappannal szoktam megmosni minden nap de nem szoktam benyúlni oda. Gomba szerintem nem lehet mert az nem ilyen és nincs semmi más tünet. Nem vagyok szűz.
2016. júl. 27. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

a punci öntisztító hatású, saját magát "kimosssa" ezért nem erőltetném a mindennapos *szappanos* mosást, csak melegvizes öblítést v kifejezetten pH semleges intim terméket ha csak ettől érzed tisztának


a reklámok a TV-ben full átmossák az emberek agyát a személyi higéniáról sajnos pedig sokszor ezek a "vackok" többet ártanak mint használ, rongálják a nyálkahártyát stb.


a "fehér valami" meg elég tág fogalom, ez alapján bármi lehet.

2016. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mindenképp meny el nőgyógyászhoz miné hamarabb.
2016. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!