Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mindennapos fehér folyás...

A mindennapos fehér folyás normális?

Figyelt kérdés
Idáig abban a hitben éltem hogy minfen nő együtt él ezzel egész életében, olyam mint a menstruáció.Nemrég olvastam hogy vannak, akiknek nincsen, és ez nagyon meglepett.Normális hogy nekem minden nap van? Néha több, néha kevesebb, de mindig foltot hagy maga után, elév idegesítő.Nem lehet valahigy megszüntetni?

2016. júl. 27. 16:46
 1/5 anonim válasza:
Szia! Én pont tegnap voltam nőgyógyásznál, mondta nekem is több fehér foylásom van, mint kellene, de nincs gyulladás, így Lacofeelt kell vennem, azt használni egy héten kétszer, mert valószínű a PH-m nem jó.
2016. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Egy fertőzés miatt jövőhétre már amúgy is van időpintom a nőgyógyásznál. Akkor említsem meg neki?
2016. júl. 27. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van minden nap egy kevés, hiszen így tisztul a hüvely. De ezzel semmi probléma, amíg nincs fertőzésre utaló jel.

19L

2016. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is minden nap van és nincs semmi bajom. Szóval nyugodj le.Én jó alaposan megmosom esténként. Reggel pedig teszek be tisztasági betétet.
2016. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális,természetes dolog.
2016. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!