Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Belém ment a medence vize....

Belém ment a medence vize. Mennyi eséllyel szedtem össze valamit? Ha esetleg volt sperma a vízben, ugye nem termékenyíthetett meg?

Figyelt kérdés

Egy fürdőben az egyik csúszda igen gyors volt, és nem épp szerencsésen értem be a vízbe róla, így mindenem telement a medence vizével, a hüvelyemből utána valósággal ki kellett nyomni. Eléggé aggaszt, hogy ettől elkaphattam valamit, elvégre "átmostam" magam egy nyilvános medence vizével. Mennyi rá az esély? Terhes lehetek? Tényleg nem kevés víz volt.

Tüneteim (remélhetőleg nem csak egyelőre) nincsenek, mindez nagyjából fél órája történt.



2016. júl. 29. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, nem leszel terhes.
2016. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

De miért hiszi azt vki, hogy a sperma csak úgy úszkál a vakvilágba és amivel találkozik, megtermékenyíti?

1. ha ez így lenne, akkor nem alakult volna k a férfiak pénisze, hiszen felesleges lenne, hogy hosszú legyen és közel legyen a petesejthez


2. a klórról hallottál már? A vizet klórozzák, ezzel sterilizálják


3. te hallottál már ilyen esetről? Vajon miért nem?

2016. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
S más egyéb fertőzésre mennyi az esély? Való igaz, ott a klór, de az sem mindenható...
2016. júl. 29. 19:06
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Ez úgy ahogy van hülyeség, nem tud beléd menni a medence vize, legfeljebb ha szörnyen kitágult hüvelyed van, azt meg konkrétan össze szokták varrni. A hüvelybemenetet védik a szeméremajkak és egyébként sincs tárva-nyitva, csak akkor ha éppen szexelni készülsz. Szóval, nem értem, hogy milyen vizet nyomtál ki a hüvelyedből, talán a fürdőruhád szívhatta meg magát vízzel és azt láttad. A sperma pedig csak bizonyos, jól meghatározott körülmények között életképes és mondjuk a víz nem éppen az a közeg, tehát ha valahogyan sperma is lett volna a vízben, az nem tud megtermékenyíteni.
2016. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fertőzést azt akármelyik fürdőben, strandon, vízparton kaphatsz.
2016. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
max egy kis gonorrhea meg herpesz azt pár injekcióval tudják kezelni. Terhes nem lehetsz így ha csak nem egy csávó farkába ugrottál
2016. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
nekem egy barátom medencékkel foglalkozó cégnél dolgozik. Ő azt mondta, hogy az előfordulhat, hogy valaki elkap egy pl lábgombát, mert mezitláb járkál a strandon, de hogy a medencevízben megfertőződjön valaki bármivel, az kizárt.
2016. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!

Igenis belém ment, azért annyit érzek, hogy belőlem folyik-e ki, vagy a bugyimból.

A többieknek pedig köszönöm a gyors válaszokat, bár még egy darabig biztosan idegeskedni fogok.

Most enyhe fájdalmat is érzek, remélem nem attól van. :/

2016. júl. 29. 19:42
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is beléd megy a viz ha csak ázol. Fertözést összeszedhetsz, de az nem a vizben levö baciknak köszönhetö első sorban. A candida jelen van a szervezetben csak alacsony számban, ha a klórozott viz felboritja a hüvely normál ph-ját akkor könyebben feltud szaporodni a gomba. Ha hajlamos vagy gombára és egyéb fertözésre akkor érdemes fürdés után ph visszaállító készitményt használni.
2016. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha beléd megy a víz, akkor gyenge a gáti izomzatod, intim tornát kellene megtanulnod és naponta gyakorolnod. Később ez sokkal több problémát okoz, ha nem törődsz vele, megsüllyedhetnek az alhasi szerveid és a szexben sem szerencsés a tág hüvely. Én a kriston féle intim tornát tanultam meg, szerintem nagyon hatásos. Sperma egyébként nem tud ilyen módon teherbe ejteni.
2016. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!