Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek 2-3 évig vagy...

Volt valakinek 2-3 évig vagy több candidája/más nemi betegsége?

Figyelt kérdés
Lehet úgy tűnik, hogy túlzok, mert ez lehetetlen, pedig sajjnos igaz. Volt véve minta és aszerint antibiotikumos kezelés felirva, de nem múlik el. És tényleg elég régóta van (és kb illemhelyről szedhettem fel) és olvastam hogy hosszú távon meddőséget meg egyéb dolgokat okozhat.. Na szóval, nektek hogyan/mivel múlt el? 19/L

2016. júl. 30. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
ha neked ilyen hosszú idő óta van, célszerű lenne orvoshoz menni, nem gondolod? már csak azért is, hogy megnézze nem alakult-e ki szövődmény.
2016. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Járok orvoshoz.
2016. júl. 30. 23:25
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Candida az orokre a szervezetben marad, az a hpv egyik fajtaja. Kezelheto, tunetmentesitheto. Barmikor kiujulhat
2016. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

" Candida az orokre a szervezetben marad, az a hpv egyik fajtaja. Kezelheto, tunetmentesitheto. Barmikor kiujulhat" neked meg az agyadat kéne tünetmentesíteni


a hpv vírus a candida gomba


kérdező: kenettenyésztés volt? gombára mi a francért írnának már antibiotikumot?

párodat kezelik?

bőr- és nemibeteg gondozóba jársz? ha nem, akkor irány oda

2016. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen volt. hát nem tudom, azt tartalmazó kúpokat/tablettákat esetleg kenőcsöt irtak, amikre érzékeny.

nincs párom, és hát ha ez mindg meglesz akkor nem is lesz, mert szégyellem magam8a kellemetlen szag miatt is)

nem járok

2016. júl. 30. 23:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Lassan 30 éve kínlódok candidával, két tucat magán és klinikai orvost használtam el, nemibeteg gondozót is szórakoztattam pár évig vele. Gyakorlatilag nincs már olyan kapszula-krém-kúp-irrigálás-gyógynövény-diéta-injekció-joghurtostampon a földkerekségen, amit ki ne próbáltam volna (partner is kezelve, de évekig partnerem sem volt emiatt). Krónikus kezelést is kaptam (1 évig heti 1 micosyst). Kivizsgálás, góckutatás, terheléses cukormérés, allergológia... tökéletes vagyok.

HAVONTA visszajön.

2016. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: az kimaradt, hogy 15 évvel ezelőtt pont a candida miatt az összes fogamból kiszedettem az amalgám tömést, illetve abbahagytam a fogamzásgátló szedését is - na ezek sem számítottak.
2016. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egészséges életmód nélkül nem fog elmúlni a hüvelygomba.

Felejtsd el a cukros, fehér lisztes, élesztős ételeket, bármivel kezelheted ha ilyeneket viszel a szervezetedbe nem fog soha az életben elmúlni mert ezek táplálják a gombákat.

Remélem minél hamarabb elmúlik:*

2016. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!