Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció edzőtábor alatt?!...

Menstruáció edzőtábor alatt?! Segítség

Figyelt kérdés
Karate edzőtáborba megyek, naponta 4 edzés (erőnléti, futás, minden). Nagyon erősen szoktam vérezni és félek hogy este át fog ütni a matracon és a pizsamán. Egy szobában vagy 10-en leszünk. Vissza már nem mondhatom, mert akkor ugrott az igazolásom, a díj is be van fizetve. Hogy lehet enyhíteni az erős vérzést? Milyen más egyéb tippetek ezzel kapcsolatban?

2016. júl. 31. 02:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tampon meg éjszakai betét egyben :) nekem az mindig használt . Közvetlenül lefekvés előtt helyezz fel egyet
2016. júl. 31. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
super tampont + éjszakai erős nedvszívó betét és minden ok lesz! :)
2016. júl. 31. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem megjönn mindig feketében vagyok, ha azon átüt kevébé látszik. Vagy amikor felkelsz köss egyböl a derekadra egy pulcsit, és ugy menj ki a mosdóba.

Vegyél fel dupla bugyit.

2016. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tampon+ betét kombó

Vegyél fel feketét estére aludni, vigyél magad alá vízhatlan gumi lepedőt.

Az edzésekre is tampont használj.

Ha bármi más kérdésed van, írj!

2016. aug. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vigyél egy kistorolkozot,hajtogasd össze,és amikor senki sem latja, tedd a nadrágodba. Akkor csak a bugyi es az lesz "koszos" ha baj történik. Ha
2016. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vigyél egy kistorolkozot,hajtogasd össze,és amikor senki sem latja, tedd a nadrágodba. Akkor csak a bugyi es az lesz "koszos" ha baj történik. Ha felkelsz köss a derekadra pulcsit, és menj lezuhanyozni. Igy amikor kijossz a "koszos" torolkozot el tusod
2016. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vigyél egy kistorolkozot,hajtogasd össze,és amikor senki sem latja, tedd a nadrágodba. Akkor csak a bugyi es az lesz "koszos" ha baj történik. Ha felkelsz köss a derekadra pulcsit, és menj lezuhanyozni. Igy amikor kijossz a "koszos" torolkozot el tudod rejteni a nagyobb alá,+ cserélni is tudsz bugyit. Nappal tampont használj, +betétet ha nem látszik. Igy nem azol at rögtön. Egy házban lesztek 10- en csak lányok nem? Ok meg csak megértik hogyha meglátnak..

Erős vérzés ellen igyal sok citromlevet. Nekem bevalt. De a sok mozgástol úgy is erős lesz..

2016. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Basszus de sokszor elküldte.

Bocsi, telorol vagyok es lehet félrenyomtam..

2016. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!