Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért görbül el a tampon bennem?

Miért görbül el a tampon bennem?

Figyelt kérdés

Amikor felhelyezem nem faj, de kesobb faj a hasam es amikor kiveszem bagyon faj, alig birom kihuzni/ ha mar nagyon "olyan" akkor is/ es el van gorbulve, szinte jereaztbe van hajlitodva.

mitol van ez?


2016. júl. 31. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rendesen van felhelyezve az a tampon...nem szabadna ilyennek előfordulnia. Hozzáteszem, jártam már én is így, de én annak tudtam be, hogy nem jól raktam fel.
2016. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul rakod fel.
2016. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a görbületben van (picit bumeráng alakú a hüvely) és nincs elég mélyen ilyenkor. Velem is volt már ilyen, mélyebbre kell tolni.
2016. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan oka van mint nálam is: Én most kezdtem el intimtölcsért használni, ezt azért jegyzem meg, mert ennél fontos, hogy a méhszájra illesszem. Így vettem észre, hogy nem vagyok teljesen "szimmetrikus" ott bent. A tölcsért, kicsit bal oldalra kellett fordítanom. Utólag eszembe jutott, hogy a tamponnal is jártam így korábban, hogy csak ferdén tudtam berakni. Nem lehet, hogy nálad is ilyesmi oka van?
2016. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!