Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha kényelmetlen vagy...

Normális ha kényelmetlen vagy fáj a tampon használata?

Figyelt kérdés
Utolsó napokban jártam a menszeszben, igazából már csak egy kis folt volt de fürdeni mentünk így kénytelen voltam használni. Először használtam, és fájt a felhelyezése és nagyon kényelmetlen is volt, kicsit olyan érzés volt mint amikor valaki kidörzsöli a bőrét. Ez normális először, vagy köze van ahhoz hogy még szűz vagyok?

2016. júl. 25. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt elég erős a Verzesed ! Es azert volt kellemetlen ! Éppen ezért ajanljak azoknak akik elsőnek használnak azt higy erős vertesnel próbáljak hogy ne legyen kellemetlen
2016. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem normális. Akkor jó, ha nem is érzed, hogy bent van.

Talán nem volt jól felhelyezve, túl nagy volt, nem véreztél eléggé.

2016. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem, ilyenkor általában nem elég erős a vérzés vagy nem helyezted fel elég magasra. Gyakorolni kell erősebb vérzésnél.
2016. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazából innentől inkább kerülném a használatát...
2016. júl. 25. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak maszatolsz, nyilván fáj a felhelyezés, hiszen nincs min csúsznia. Meg kell tanulni használni. Gyakorolni kell. Ne mondj le róla, a betét borzasztó. :p
2016. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se mondj le róla! Nekem legelső két felhelyezéskor ugyanaz volt a helyzet, mint neked, fájt, sehogy sem volt jó, nem tudtam eléggé feltolni. Még aznap meg is esküdtem, hogy ha a másodikat kiszedem magamból, nem is akarok tamponokról hallani többet. Aztán másnap mégis megpróbáltam és úgy felcsusszant, mintha mindig is ott lett volna a helye. :) Nem is éreztem, elképesztően kényelmes volt, mintha meg sem lett volna. Tampont meg kell tanulni használni, de megéri. :)
2016. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!