Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, feleségek, anyák! Mit...

Nők, feleségek, anyák! Mit tehetnék még, hogy a feleségemnek legyen hozzám kedve?

Figyelt kérdés

Romantikus, szenvedélyes alkat vagyok, azonban ő teljesen realista. A kapcsolatunk elején nagy volt a szerelem, de mióta lett egy kislányunk évente max. 3x csináljuk, de az is olyan...


Én nem csaltam meg, soha, benne pedig bízok. Romantikus alkatom lévén mindig a kedvére teszek, mind a házimunka, család, gyereknevelés terén, mind a házasságunk terén.


Pár hónapja azt tanácsolták, hogy ne kezdeményezzek, hátha majd ő. 3 hónap múlva jutott eszébe, hogy össze kéne bújni. Ezt így mosogatás közben jelentette ki, semmi intimitás, kacér kacsintás, csak úgy mondta, mintha ez olyan tény lenne avgy nem tudom.

Én persze még így is benne voltam a témában, felvetettem, hogy zuhanyozzunk együtt, de leszólta, hogy neki nincs ahhoz kedve. Utána míg ő zuhanyzott, én teleszórtam az ágyunkat rózsaszírmokkal meg gyújtottam 3-4 gyertyát, meg egy kellemes rövid füstölőt.

Mikor bejött rögtön leszólt, hogy minek ezt, meg amúgy is tegyem már be a szennyest, hogy reggelig kimosson a gép. Megcsináltam, visszamnetem, de ő még kb. fél óráig utána gépezett meg telefonált a barátnőjével. Na, gondolhatjátok, hogy milyen volt az utána lévő szeretkezés...


Azt érzem, hogy egy nulla vagyok. Megcsalni, elválni nem szeretnék, a kommunikáció közöttünk elég furcsa, mert ő nagyon domináns és én bármit mondok az nem úgy van.


Köszi a segítséget!



2016. júl. 31. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, ez egy halálra ítélet kapcsolat. Nagyon nincs rendben, de ezt te is érzed. Esetleg nem lehet, hogy van valakije?
2016. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező,

Ha ennyire elutasító a feleséged, nem mehetnétek el egy párkapcsolati tanácsadóhoz? Nem tudod rá venni? Hátha javíthat a helyzeten?


Nem tudnád, a kislányt nagyszülőknél elhelyezni, és elmennétek valahova kettesben?

Kiruccanni, szervezz programot, nem tudom mik a feleséged érdeklődési körei, de biztos van valami ínyére való.

Ami Őt boldoggá teszi.

És ha az egész nap jól telt, akkor estére egy kis romantika. Hátha belátja, hogy igenis kell ez az együtt lét.


Gondolom már próbáltál vele beszélni erről, már nem egyszer.


Valahogy próbáld Őt kizökkenteni a minden napokból.

Tényleg, lehet egy kirándulás jót tenne, nem? Pihenés. Együtt lét. Hisz ott mit kéne csinálnia? Mosni, takaritani, vigyázni a kislányra? Nem. Ott csak ketten lennétek! 100%-os figyelem egymásra.

2016. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha ez nem trollkérdés, akkor olvasd el, amit írtál s gondolkodj el.

De segítek:

"a kommunikáció közöttünk elég furcsa, mert ő nagyon domináns és én bármit mondok az nem úgy van"

Ez azért eléggé intő jel. Nem vagytok egy szinten, nincs rendes párkapcsolat.


A rózsaszirmozás miatt gondoltam, hogy kamu lehet a kérdés, egy földhözragadt, nem romantikus nőnek ne csinálj ilyet, mert kiakad, hogy giccses... Én viszonylag romantikusnak tartom magam, de hasonlíthatok a párodhoz is sok tekintetben. Én kiakadnék a rózsaszirmoktól, s aki ennyire nem ismer, azzal aztán nem lenne semmi romantikus dolog... Ha mosogatás közben tényszerűen kijelenti, letudni való fizikai igényként, akkor bizonyára nem akar rózsaszirmokat. Persze akarhatna, de nem akart, te pedig a saját feleségedről sem tudsz sokat... Na ez gond.

Ahogy az is, hogy lenéz (a "bármit mondok az nem úgy van" nekem kb. ezt jelenti).

2016. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

#előző


Igen, esetleg kérdezz rá óvatosan.. és figyeld a reakcióját

2016. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszkat!


Nagyszülőkhüz és ismerősökhöz nem tudjuk a kicsit odaadni, mert külföldön élünk. Párkapcsoalti tanácsadó idekint nagyon drága, aki magyar, néha kettesben elugrunk valahova, oylankor dadát hívunk, de az sem rólunk szól. Én körülnézek a városban, ő a hotelben alszik vagy tvzik egész nap.


Szereti a rózsaszirmkat, akármiylen földhöz ragadt. Szereti a gyertyákat is.

2016. júl. 31. 23:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj ezt nem te cseszted el.

Mindent megtettél érte, ő az, aki viszont semmire nem reagál.

Komolyan azt gondolom, hogy el kellene mondanod neki, amit ide leírtál. Tedd hozzá azt is, hogy baj lesz, ha nem változik, de te meg akarod oldani.

2016. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg létezik ilyen pasi? Én még eggyel sem találkoztam...

Ha eddig még nem tudtad kitapasztalni, mivel tudod felkelteni az érdeklődését, az sajnálatos. De itt az idő, hogy megkérdezd tőle. Az őszinteség nagyon fontos egy kapcsolatban.

Van, aki azt szereti, ha szenvedélyesen lerohanják, van, aki finomabb közeledést vár el. Nálam alap egy kis beszélgetés, hogy rá tudjak hangolódni a páromra. Azt nem szeretem, ha a férjem hozzám se szól egész este, aztán amikor lefektettem a gyerekeket, egyből rátér a lényegre, nekem kell egy kis együtt töltött idő előtte. De mindenki más.

Olvasd el Gary Chapmantől az "Egymásra hangolva" c. könyvet, segíthet megérteni a párodat, és megtudni, melyik az ő fő szeretetnyelve. Hihetetlenül jó könyv.

Egyébként lehet, hogy a hormonjai nincsenek rendben, és úgy általában nem kívánja a szexet. Sajnos ez nálam is bejátszik, hetekig elvagyok úgy, hogy eszembe se jut. De tudom, hogy a férjemnek több az igénye ennél, ezért sokszor akkor is belemegyek, amikor én nem igazán kívánom, közben többnyire megjön a kedvem. A kapcsolatunk elején én is fel voltam pörögve pár hónapig, de egyébként tinikorom óta takarékon voltam ebből a szempontból.

2016. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak magyar szexuálpszicholögusok, párkapcsolati tanácsadök, akik skype-on is vállalnak terápiát. Működik, ha mindketten akarjátok, mi is így csináltuk, 10-12 alkalom után helyrejöttek a dolgok, pedig válni "akartunk".
2016. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én távolról sem vagyok párkapcsolati szakértő, de nem az lenne a kézenfekvő megoldás, ha egymással beszélnetek meg, ki mit szeretne, minek örülne, mitől érezné jól magát? Nekem nem úgy tűnik, hogy ez a probléma csak a szexről szól, olyan, mintha úgy élnétek egymással, mint két idegen, akik néha egymásba botlanak a lakásban, ez pedig így nem párkapcsolat.
2016. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!