Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A feleségemnek 2011 szeptember...

A feleségemnek 2011 szeptemberében volt utoljára menstruációja. Mit jelent ez? Betegség?

Figyelt kérdés
Biztos nem terhes.
2012. jan. 17. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 100%, hogy nem terhesség, akkor valószínű, hogy betegség. Én a helyében már rég elmentem volna orvoshoz. Tegye meg minél előbb!
2012. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nem terhes, akkor nyilván nem normális jelenség. Már rég orvoshoz kellett volna mennie.

De honnan vagy benne biztos, hogy nem terhes?

Csináltatok tesztet?

Csak mert védekezés mellett is teherbe lehet esni, szóval a nem garancia, hogy védekeztetek.

2012. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát szeptember óta azért lennének jelei, ha terhes lenne... Ha más nem, akkor a domborodó poci:)

Hány éves a feleséged? Nem lehet, hogy klimaxol? Úgy tudom van olyan is, hogy korai klimax. Szerintem mindenképpen menjen el orvoshoz, ez egyáltalán nem normális.

2012. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül betegség, ha már változó korba lépett.

Illetve a hirtelen nagy fogyás, kóros soványság is okozhatja.

Ha ezek nem állnak fenn (de még ezekkel együtt is), meg kellene látogatnia a nőgyógyászát.

2012. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány éves? Ha 40-45 feletti, akkor változókorba lépett, elmarad a menstruáció.

De lehet ciszta is! Menjen el hasi ultrahangra, mert nem normális!

2012. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keressetek meg egy jó endokrinológust. Én őket javaslom: www.mensmentis.hu
2012. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úr isten! Még csak 24 éves! Most aztán jól beszarattatok minket azonnal elmegyünk orvoshoz! Egyébként a fogamzásgátlóra gyanakszunk amit használ. Ez egy implantátum ami folyamatosan adagolja a gátlót és így nem felejti el
2012. jan. 18. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!