Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap este szexeltünk a...

Tegnap este szexeltünk a párommal, és ma egész nap fáj a hasam mi ez?

Figyelt kérdés

Már nem az első, hogy szex után több napig akár úgy fáj az alhasam, mintha menstruálnék. És megfordulni is alig bírok! Általában akkor van ha kicsit bedurvulunk.

De van más tünetem is, van mikor csak az egyik oldalon nyilall a hasam, utánanéztem és a petefészek cisztának van ilyen tünete. Szerintetek?



2016. aug. 1. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ciszta is lehet, vagy a durvulas miatt mehszajseb. Nogyogyaszhoz el kellene menni.
2016. aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak általánosságban tudok válaszolni. Ilyen fájdalom két okra visszavezethető általában. Az egyik az, ha nincs ill. elmarad az orgazmus, azaz nem oldódik az ingerelt állapotban levő izmok feszültsége. A másik az óvszer nélküli szexnél fordulhat elő, amikor a sperma a női testbe kerül. A sperma folyadékban ugyanis izomösszehúzódást okozó prosztaglandinok vannak és az izomösszehúzódás mértéke, időtartama egyénileg igen eltérő lehet.
2016. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg azon is gondolkodj el, fizikailag összepasszoltok-e. Pl. Nem túl hosszú-e a pasid farka. Ugyanis az is simán okozhat ilyen panaszokat. Még méhgyulladást is.
2016. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég nagy neki.. Van amikor nem is vagyok annyira felizgulva, és akkor nem is tudja tövig be... Mert különben fáj. Elmegyek nőgyógyászhoz, köszönöm a válaszokat!:)
2016. aug. 1. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!