Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elegem van a szőrből! Hogy...

Elegem van a szőrből! Hogy szabadulhatnék meg végre tőle?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Mindig is szőrös voltam, genetikai okokból. Egy éve szedek fogamzásgátló tablettát, a nőgyógyász azt mondta, hogy ez a szőrösödést is mérsékelni fogja, de valójában egy csepp változás se ment végbe.

Elegem van, hogy emiatt nincs önbizalmam, hogy minden nap mindenemet le kell borotválnom, mert másnap már rögtön szúr. Egyszerűen mindenhol beborít. Én meg szedem csipsszel, epilátorral, borotvával,mindenhogy, de lassan megbolondulok már ettől, hogy bármennyi időt szánok rá, pár óra múlva már megint semmi látszata.


Bele se merek gondolni, hogy valaha is gyerekem legyen. Hogy néznék ki? Mint egy mutáns.

Néha egészen jól elvagyok, de most epiláltam le 2 karomat is, és felgyülemlett bennem ez a mérhetetlen düh.

Azok a férfiak, akik átoperáltatják magukat nővé, hogy lesznek teljesen csupaszok? Mit csinálnak velük?

Találni akarok végre valami megoldást, mert ez megkeseríti az életem és a mindennapjaimat!


2016. aug. 3. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál jártál már ? Hasonló tünetekkel jár az adrenogenitális szindróma is.
2016. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Endokrinológus! Nem nőgyógyász feladat lenne ezt kezelni amúgy! Kérj egy terheléses inzulint, IR okoz ilyesmit.
2016. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!