Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Streptoccocusom van hónapok...

Streptoccocusom van hónapok óta illetve hol ez hol az! Hogyan szabadúlhatnék meg tőle?

Figyelt kérdés
Kérem segítsen valaki. Hónapok óta van ez a fertőzésem. Ahogy ki kezelnek a gomba általi fertőzésből kapok egy bakteriálisat! Már annyi antibiotikumot és kenőcsöt meg kúpot használtam, (orvos által), hogy nem győzöm anyagilag. A párom is kezelik, de mégis mindig vissza jön! Mind ketten ápoltak, tiszták vagyunk ennek ellenére. Nagyon kellemetlen. Nekem nincsenek tüneteim általában, de a párom nemiszervén piros kicsi, viszkető sebek jelennek meg. Hogy lehet ezt végleg megszüntetni és megelőzni. Az is baj, hogy babát szeretnénk, de ugye óvszerrel nem lehet. Az orvos javasolta az óvszer használatát na de akkor sose jön össze a bébi. Ő álítja, hogy én fertőzöm, de ez fordítva is lehet! Álítólag nem csak szexuálisan lehet ezt el kapni, de a párom mégis már arra gondol, hogy férre lépek. Pedig nem! Egyébként jó a kapcsolat, de ez megmérgezi már teljesen. Már nem is akarunk szeretkezni sem! Mit tegyek/tegyünk??? Álítólag van hüvely flóra ami megvéd ezektől. Lehet, hogy nekem nincs? Azt észre vettem, hogy hónapok óta akár mennyire kívánom a párom nem leszek nedves, sőt száraz a hüvelyem. Ettől a szex sem olyan jó. Pedig izgat és kívánom. Okozhatja a fertőzés ezt?

2012. márc. 8. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Van olyan kúp, ami helyreállítja a hüvelyflórát. Persze, ezt csak akkor használd, ha épp nem gyógyszerezed magad "helyileg", mert akkor nem ér semmit. Egyébként meg hasznos a Colpo Cleaner Laktóz kúra, és ha épp van valami fertőzés, inkább ennek a jódos tablettáját használd először. Sokszor elég és többet is ér.

Amíg fertőzés-gyanús vagy, ne ess teherbe. Átmehet a babára is, és ő bele is halhat ebbe (elvetélhetsz). Szóval nyugodtan használj óvszert, amíg rendbe nem jöttök.

Egyébként meg tanulj meg helyesen írni, főleg, ha gyereket szeretnél.

2012. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2012. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!